Güzellik Sırları ve Doğal Bakım Önerileri

3000 Yıllık Mucize Pekin Kremi

3000 Yıllık Mucize Pekin Kremi

Pekin Kremi, Çin Kremi ya da bilinen adıyla 3000 yıllık mucize krem; kas, eklem, bel, sırt, dirsek, kol ve bacak ağrılarını gidermede yüksek etkili bir uzakdoğu kremidir.

Bel ağrısı kremi olarak da ülkemizde gitgide daha tanınır hale gelen Pekin kremi, bilhassa bel fıtığı gibi sorunların semptomatik tedavisinde hızlı ve kuvvetli etkili olması sebebiyle halk tarafından çok sevilmiştir.

pekin kremi mucizesi

Mucize krem adını almasının sebebi ise, ağrı kesici tabletlerin bulunmadığı dönemlerden beridir yani asırlardır hatta 3000 yıldır Çinliler ve tüm diğer Uzakdoğu milletleri tarafından kuvvetli kas ve eklem ağrılarına kısa sürede ve tamamen çözüm olan bir ağrı kesici krem olarak kullanılmış olmasından ve mucizevi etkilerinden kaynaklıdır.

Meşhur Pekin Kremi Nedir?

Pekin kremi, Türkiye’de pek çok farklı marka adı altında satılan ve popülerleşmesi ile birlikte pek çok internet sitesinde orijinal olmayan ürünlerin de pazarlanmaya başladığı, Uzakdoğu’nun tıbbi mucizeleri ile formüle edilmiş, bel ağrıları başta olmak üzere, sırt, kol, bacak ve diğer eklem ağrılarına hızlı ve uzun süreli çözüm sağlayan bir çeşit ağrı kesici kremdir.

Pekin Kremi Nelere İyi Gelir?

3000 yıllık mucize Pekin Kreminin başlıca kullanım alanı aşağıda belirttiğimiz bölgelerde oluşan kronik ağrılar ve hareket problemleridir;

 • Ostreoartrit
 • Bel Fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Kireçlenme
 • Dirsek Diz ve Bilek Ağrıları
 • Kronik Sırt Ağrıları
 • Bacaklardaki eklem ağrıları
 • v.b. pek çok ağrıyı mucizevi bir şekilde kestiği iddia edilen bir kremdir.

Pekin Kremi’nin Yan Etkileri Nelerdir?

Meşhur Pekin Kremi, içerisinde kimyasal bir etken madde barındırmadığından herhangi bir ciddi yan etkiye sahip değildir ancak kullanacağınızın ürünün içinde bulunan maddelerin ne olduğunu iyi araştırmak, herhangi bir istenmeyen yan etki ya da reaksiyon ile karşılaşma riskinizi minimuma indirecektir.

Çin Kremi Nasıl Etki Eder Ağrıları Nasıl Geçirir?

Çin yağlı kremi adı altında da bulabileceğiniz bu kremin ağrıları geçirmedeki etki mekanizmasının, ağrılı eklem bölgesini kayganlaştırarak hareket kabiliyetini çoğaltması olduğu iddia edilmektedir.

Pekin Kreminin Ağrı Kesici Haplara Göre Avantajları Nelerdir?

Ağrı kesici haplar, beyindeki ağrı merkezini bloke ederek kişinin acı duymasını belirli bir süre boyunca engelleme prensibi ile çalışmakla birlikte, bilhassa midesi hassas kişilerde sebep olduğu semptomatik yan etkilerin yanı sıra kronik ağrılı hastalarda uzun süreli ve düzenli kullanımları durumunda, mideden karaciğere, pankreastna bağırsaklara kadar kalıcı ve geri dönüşümsüz hasarlara yol açabiliyor.

Bunun yanı sıra Pekin kremi v.b. ağrı kesici jeller ve kremler sistemimizdeki organlara kan yoluyla taşınmadan, harici kullanımları sayesinde doğrudan ağrılı bölgeye uygulanarak etki ettiğinden, ağrı kesici ilaçların yan etkilerini bertaraf ediyor.

Ülkemizde kronik bir sorun haline gelmiş olan bel fıtığı gibi rahatsızlıkların sık görülmesi ve ağrı kesici oral yoldan alınan ilaçlarn yan etkileri de göz önünde bulundurulduğunda, reklamlarda çıkan Uzakdoğu’nun mucizesi, asırlık mucize Pekin Kremi ya da Çin Kremi adı altında ünlenen ürüne ilgi artmıştır.

İlgili 3000 yıllık mucizevi Çin kremi videosuna da buradan ulaşabilirsiniz;

Pekin Kremi Fiyatı Nedir?

Pekin kremi distribütör firma tarafından 59 TL ye satılmaktadır.

Pekin Kremi Güvenli Mi?

Ağrı kesici jel krem Pekin Kremi, adı bilinen ve referans olabileceğimiz bir marka tarafından üretilmemiş bir krem olduğu için sizlere bu kremin güvenilirliği konusunda net bir bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil ancak Pekin mucize kremini kullanmış olan okuyucularımız yorumları ile katkıda bulunacak olurlarsa, kremden edinmeyi düşünen diğer okuyucularımız gerçek kullanıcı yorumları sayesinde gerçek tecrübelerden fayda sağlayarak satın alıp almamaya karar verebilirler.

Doğu tıbbının mucize kremi olarak lanse edilip pazarlanan bu kremi kullanmadan önce ağrılarınızla ilgili uzman bir hekim tavsiyesini almanızı öneriyoruz.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ruslan dedi ki:

  belde agri damar sursmesi

 2. Ruslan dedi ki:

  bel arisi ve sifari

 3. Hicran Arabacı dedi ki:

  boyun, omuz, bel fıtığından dolayı bacağa vuran ağrılar..

BİR YORUM YAZ