Güzellik Sırları ve Doğal Bakım Önerileri

Backlink Tanıtım Yazısı ve Reklam

Arama Motorlarında Yükselme Amaçlı Tanıtım Yazısı ve Backlink Satışı:

Web sayfamızda reklam vermek isteyen sponsorlar için mevcut reklam alanları:

  • Header (Üst Kısım) 728×90 – Şu an için uygun değil
  • Sidebar (Yan Menü) 336×280 – Şu an için Uygun değil

 

Tanıtım Yazıları Nasıl Yazılıyor?

Sitemizde, içeriğimizle uyumlu konularda, okuyucularımızın ciddi manada faydalanabilecekleri sitelere link çıkışı yapabileceğimiz, karşılıklı fayda göreceğimiz tanıtım yazısı satışı da yapılmaktadır.

Tanıtım yazıları, ilgili konu içeriği gereğince 700 kelime ile 2000 kelimelik ve satın alan kişi ya da kurumun yükselmekte hedeflediği kelimenin alt kelimelerine trafik almaya yönelik olarak tarafımızdan yazılarak, doğal görünümlü, çok yüksek kaliteli, her iki taraf için de faydalı ve referral traffic generating ( referans link sayesinde sitenize ziyaretçi almak) makaleler şeklinde satılmaktadır.

Tanıtım Yazısı Fiyatları ve Ödeme Şekli:

Aylık 500.000’den fazla sayfa gösterimi olan yüksek kalitedeki sitemizde sizler için özenle hazırlanan tanıtım yazılarımızın fiyatı alıcının bütçesi farketmeksizin sabit bir fiyatı vardır. Bunun için iletişim kurabilirsiniz.

Herhangi bir pazarlık durumu söz konusu olamaz.

Yazılar Ne Kadar Süre Sitede Kalmalı?

Sitemizde yayınlanan tanıtım yazılarınız sitemiz kapanmadığı sürece süresiz olarak kalır ve do-follow linkleriniz hiç bir şekilde no-follow a çevrilmez.

Ne Sıklıkla Tanıtım Yazısı Yayınlıyorsunuz?

Bazı aylar hiç yayınlamıyor, bazı aylar çok sayıda tanıtım yazısı yayınlıyoruz ancak her halükarda, iki farklı tanıtım yazısı arasında, en az 20 adet link çıkışsız özgün makalemiz yayınlanıyor.

Tanıtımlardan Kaç Tane Backlink Çıkışı Yapılmalı?

Bir yazı içerisinden maksimum 2 tane backlink çıkışı kabul ediyoruz. Kullanacağınız anchor textler yani bağlantı kelimeleri sizlerin kendi seçimi olacaktır ancak tavsiyemiz sitemiz ya da bir başka siteden tanıtım alırken, çoğunlukla tek bir link çıkışı yaptırmanızdan yanadır zira bir sayfadaki link juice yani backlinkten gelen değer – kıymet, istatiksel olarak makalenin ilk 3 ya da 4 paragrafında geçen birinci sıradaki linkten gelmektedir.

Backlinklerimi 1 Tanıtımdan Farklı 2 Siteye Verebilir Miyim?

Maalesef tek bir tanıtım yazısından sadece tek bir siteye link verebilirsiniz ancak ikinci bir siteye ve tercihen otorite bir siteye kendi linkinizin yanından çıkış vermek istiyorsanız bunu bize ayrıca bildirmeniz yeterli.

Sektörünüzle alakalı, google arama motorunun gözünde otorite kabul edilmiş yüksek kalitede bir siteyle linkinizi aynı makalede geçirme işini bize bırakın.

 

*Farklı reklam seçenekleri ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim adreslerinden irtibata geçebilirsiniz.

 Birazcık da SEO; 

arama motoru optimizasyonu için backlink

 

 

 

İletişim Mail Adresi oguzhan@programmer.net