Güzellik Sırları ve Doğal Bakım Önerileri

Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama Yöntemleri
 • Diyet
 • 01/05/2017 01:31
 • 1.519

Bu gün sizlere sağlıklı zayıflama ve sağlıklı yaşam önerileri sunan kalori takip sitesini tanıtacağız.

Kalori Takip sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sitemiz açıldığı günden bu güne sağlıklı ve faydalı bilgiler verirken, zayıflama ve diyet kategoriyle formunuzu korumanıza yardımcı olmaktayız.

Bildiğiniz gibi obezite, çağımızın en büyük sorunlarından birisi olmuş durumda. Öyle ki dünyadabirçok kişi kilo sorunu ve buna bağlı hastalıklarla mücadele etmektedir.

Amacımız insanların sağlıklı bir şekilde ideal kilolarına sahip olmalarını sağlamak ve aşırı kilonun yol açtığı sağlık sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktır.

 

Sitemizde bununla ilgili birçok kategoride her gün yazılar yayınlamaktayız. Bunlar kalori cetveli; hergün tükettiğimiz besinlerin kalori ve besin değerleri ile içerisinde bulunan vitamin ve mineraller, günlük tüketim miktarları gibi bilgilerdir.

 

Diyet listeleri ile hangi besinlerle zayıflamanıza katkı sağlayacağınızı ve uzmanlar tarafından belirli sürelerde önerilen diyet listeleridir.

 

Sağlıklı beslenme ; Sağlıklı ve dengeli beslenme herkes için oldukça önemlidir. Tükettiğimiz ya da tüketmediğimiz besinler nedeniyle sağlığımız ve yaşam kalitemiz olumsuz etkilenebilmektedir.

Bu bizimle birlikte geleceğimiz olan çocuklarımızın da alışkanlıklarını değiştirmelerine sağlıksız bir beslenme ve sağlıksız bir yaşam, dolayısıyla yeterli gelişim gösterememelerine neden olmaktadır. Bunlarla ilgili vermeye çalıştığımız bilgilerde, çocuklarımıza doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmaya da önem veriyoruz. Doğru beslenme alışkanlıklarını kazanırsak birçok sorunu henüz ortaya çıkmadan önlemiş olacağız.

 

Kalıcı zayıflama için öneriler, kilo verdiren ipuçları, zayıflama diyetleri ve uzmanlar tarafından hazırlanmış önerilen diyet listeleri ve diyet programlarını bulabilirsiniz.

 

Günlük yakılan kaloriler; Her gün, gün boyu birçok iş yapmaktayız. Bunlar evde yapılan işlerden iş hayatında yaptığımız işlere ve yaptığımız yürüyüşler ve spora kadar, çok çeşitli olabilmektedir. İşte bunların ne kadar kalori harcattığını ve günde ihtiyacınız olan kalori miktarı ve harcadığınız kalori değerini öğrenmenizi ve formunuzu korumanızı sağlayacak bilgileri bulabilirsiniz.

Zayıflatan kürler, zayıflatan içecekler, ara öğünlerde kullanabileceğiniz hafif atıştırmalıklar ile ilgili öneriler ve nasıl hazırlanacağı ile ilgili açıklamalar mevcuttur.

Ayrıca bölgesel kilolar ile göğüs, basen ve kalça bölgelerinin nasıl eritileceğini ve nasıl sıkılaştıracağınızı anlatan resim ve videolarla desteklenmiş açıklamaları bulabilirsiniz.

Eğer yaşadığınız ve henüz yaşamakta olduğunuz sağlık sorunlarınız varsa bunlarla da ilgili bilgiler alabilirsiniz. Mesela böbrek taşı nasıl düşürülür, kabızlık, yüzde oluşan lekeler ve kullanabileceğiniz maskeler ya da sizin kötü hissetmenize neden olan durumları ve çözümlerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Sormak istediğiniz sorularınızı, sitemizin soru sor bölümünü kullanarak ve yorum kısmını kullanarak sorabilir, daha önce yapılan yorumları ve deneyimleri öğrenebilirsiniz. Sorularınız editörlerimiz tarafından kısa sürede cevaplanmaktadır.

Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Size bugün ve gelecekte sağlıklı, faydalı bilgiler vermeye ve destek olmaya devam edeceğiz.

Diyet Salataları adlı makalemizi okudunuz mu?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Kadir Onay dedi ki:

  Zayıflamak için; 1-Doğal beslenme düzenine geçmek, 2-Bağısak florasını yapılandırarak,bağışıklık sistemini
  güçlendirmek, 3-iyi bir gıda bilincine sahip olmak gereklidir.
  Mevcut beslenme düzenini değiştirmeden,şunu,içmek,bunu yemek,falan seti kullanmak,filan kürü uygulamak gibi
  yöntemler;sınırlı bir etkiden öte bir yarar sağlayamazlar.Çünkü kilo alınmasına sebep olan hormonlu gıdalar kişilerin hormonal dengesini bozmakta,
  gdo lu gıdalar,bağışıklık sistemini zayıflatmakta,katkı,koruyucu ve kimyasal içeren gıdalar,metabolizmayı olumsuz etkilemektedir…
  Sağlıklı,kalıcı bir zayıflama ancak,gdo suz,hormon suz,katkı,koruyucu ve kimyasal içermeyen doğal gıdalarla
  mümkündür.
  Erzurum Ziraat Mezunu 34 yıllık Apiterapist ve İmmunoterapistim,Sadece Sağlıklı ve Kalıcı zayıflamak için değil,
  Sağlıklı yaşamın şifrelerini ele geçirerek,hastalanmadan yaşamak için;Organik Sertifikalı Ürün temini ve kullanım
  yöntemleri ile ilgili 05050658499 & 05324063215no lu telefonlarımdan ve Whatsapp tan arayabilirsiniz.Saygılarımla.Kadir Onay

BİR YORUM YAZ