Kategoriler

En Havalı Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

En Havalı Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

En Güzel Moda Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri.  Yaklaşmakta olduğumuz yılda  erkek çocuklarının severek kullanacağı ve karizmatik birer küçük adam gibi görünmelerini sağlayacak en havalı saç kesim modellerini sizler için derledik.

En Karizmatik Erkek Çocuk Saç Modelleri ve Saç Kesimleri

Çocuklar saç kestirmekten pek hoşlanmasalar da, birbirinden güzel bu saç kesimleri sonucunda aynadaki görüntülerinden ve yeni saç modellerinden kesinlikle çok memnun kalacaklar

 

trend erkek çocuk saç kesim modelleri 2018

Uzun yıllar boyunca erkek deyince akla sadece kısacık kestirilmiş saçlar geliyordu ancak son yıllarda erkeklerin de nispeten daha uzun kesim modelleri kullanabilecekleri ve bu kesimlerin bazılarına pek de yakıştığı kabul gören bir düşünce olmaya başladı.

 

Ancak yine de kısa saç modellerini tercih eden erkek çocuk anneleri de azınlıkta değil. Özellikle de kısa saçın bakımının kolay olması, çocuklarda tercih edilen modeller arasına girmesine en büyük etken.

Erkek çocuğunuz için hangi tip saçı tercih ederseniz edin eminiz miniğiniz size çok yakışıklı görünecektir ama kendisinin de severek taşıyacağı ve ortalıkta kendine güvenerek kasılarak dolaşacağı bir saç kesim modeli çok güzel olmaz mıydı?

Gelin şimdi bu yılın en trend erkek çocuk saç kesimlerine ve modellerine göz atalım;

Eğer bir de kız çocuğunuz varsa merak etmeyin; onun için de tavsiyelerimiz var. Kız çocuk saç kesim modelleri yazımıza hemen göz atın!

Aksi takdirde erkek çocuklar için derlediğimiz saç kesim modelleri galerimize devam edelim 🙂

Erkek Çocuklar İçin En Çok Tercih Edilen Kısa Saç Modelleri:

Oğlum hem derli toplu olsun hem de karizmatik görünsün diyen annelere tavsiye kesimlerimiz şu şekilde;

Düz ve Kısa Saç Kesimleri sarışın ve kumral erkek çocuklarda şahane duruyor;

düz ve kısa saçlı sarışın erkek çocuğu saç kesimi

 

 

 

Asimetrik kesimli dağınık saç modelleri de ergenliğe yaklaşan erkek çocukları tarafından çok seviliyor;

asimetrik kesim genç erkek çocuk saç modeli

 

Yandan ayrılan tepesi uzun, arkası kısa karizmatik erkek çocuk kesimleri de 10 yaşa kadar olan erkek çocukları için sevilen kesimlerden;

yandan ayrılan tepesi uzun erkek çocuk saç kesimleri

 

Alnı geniş çocuklar için salaş ama şık, kısa saç kesim modelleri, erkek çocuklarına pek yakışıyor;

geniş alınlı ve büyük yüzlü erkek çocuklarına uygun saç modeli

 

İddialı görünmeyi seven çocuklar için alın çizgisi traşlı, tepesi uzun saç modeli de bu senenin moda kesimlerinden;

 

Asker traşı olup, saç derdinden kurtulmak isteyen erkek annelerine de dazlak karizmatikliğinde bir saç kesimi tavsiyesi;

asker traşı çok kısa erkek çocuk saç kesim modeli

Erkek Çocuklar İçin En Çok Tercih Edilen Uzun Saç Modelleri:

Erkek çocuklarda uzun saç modasına biz de ayak uyduralım ama saç uzatırken oğlumuzu kız çocuğuna çevirmeyelim diyen annelere özel, uzun erkek çocuk kesimlerinden en çok tercih edilenler de şu şekilde;

 

 

 

Kıvırcık Saçlı Erkek Çocuklar İçin En Yakışan Saç Kesim Modelleri de uzun saçlarda da kullanılıyor

Çocuğumun Saç Kesimine Karar Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çocukluk dönemi yaşanırken keyifli ama pek bir anlamadan geçip giden yıllardan ibaret. Çocuğunuza uygun bir saç kesimi yaptırırken, kendi beğenilerinizi elbette ön planda tutacak da olsanız, nasıl bir saç modeli istediğine dair fikrini almaya çalışın. Şayet çok abartılı ve arkadaşları tarafından aşağılanması ve dalga geçilmesine sebebiyet verecek bir saç modeli konusunda ısrarcı olursa, ilerleyen yıllarda hatırlayacağı travmatik bir olaya sebebiyet vermemek için, uygun bir dille çocuğunuzu fikrinden vazgeçirmeye çalışın.

Erkek çocukları, kız çocukları kadar çeşitli kıyafet seçenekleri ve aksesuar kullanımına sahip olmadıkları için, havalı görünmeleri ve dikkat çekmeleri için en önemli unsurlardan bir tanesi, saç kesim modelleridir.

Şüphesiz ki havalı saçları olan bir erkek çocuğu kendine daha çok güvenecek ve güvenli duruşu sayesinde de etrafa pozitif enerji salacaktır.

En beğendiğimiz ve yeni yılda da moda olmayı sürdürecek erkek çocuk saç kesim modelleri yazımızı yeni modeller ile güncelleyerek, sizlere düz saçlardan, kıvırcık saçlara, dalgalılardan ince telli saçlara, sarışın çocuklar için modellerden esmer çocuk saç kesimlerine kadar pek çok farklı kategoride kesim fikirleri sunmaya devam edeceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Cermen dedi ki:

  Karizmatik saç kesimi yaptıracağım diye erkek çocuklarını Fatih Ürek e benzetmeyin Allah aşkına

  1. Yaprak dedi ki:

   oğlan çocukları için en uygun ve derli toplu, çocuklara yakışacak ama aynı zamanda şık duracak ve erkeklere uygun nitelikteki saç modellerini seçerek yazımızı bu yönde düzenlemeye çalıştık. Ancak yine de çocuklarına nasıl bir saç kesimi yaptıracakları annelerin kendi inisiyatifindedir hanımefendi. Her anne, kendi çocuğu için en doğrusunu en uygununu bilecektir lakin uzun saç modellerinin pek çoğu da erkek çocuklarına gayet güzel yakışmakta ve etrafta sevimli sevimli pek çok erkek bebe dolaşmakta 🙂 Bu kadar önyargılı olmamanızı tavsiye ediyorum

 2. Mert dedi ki:

  Saçlarım soğuklarda çok kuru oluyor ve sertleşiyor bu yüzden bakım yapıyorum günlük ama tam etkili olmuyordu illaki kuruluk oluyor bu da yıpranma yapıyor o yüzden kalıcı bakım için doğal keratin kullanmaya başladım saçlarımda ne kuruluk sertlik nede yıpranma kalmadı patentli olanı tercih ediyorum doğal olduğuna güvenmek için ve çok memnunum.

BİR YORUM YAZ