Kategoriler

Julia Roberts Güzellik Sırları

Julia Roberts Güzellik Sırları
  • Cilt Bakımı
  • 19/05/2017 20:23 | Son Güncellenme: 22/02/2023 11:01
  • 0
  • 1.946

Birden fazla kaliteli filmlerde karşımıza gelen ünlü ve güzel oyuncu Julia Roberts, güzelliğiyle erkekleri ve bayanları kendine çekmektedir. Diğer ünlülere oranla daha sade bir güzelliğe sahip olan oyuncu, güzelliğini, bakımını, gençliğini ve makyajının sırlarını sevenlerine de duyurmuştur.


İnsan ruhunun güzelliği ne kadar elle tutulur olmasa da Julia Roberts bu olaya uyan kişilerdendir. Bir insan saflığını, niyetini, güzelliğini, sempatikliğini ve kadınsılığını tek bir kişi olarak yansıtmak zor olsa da Julia Roberts bunu başarabilmiş oyuncularımızdandır.

Julia Roberts’in  Güzellik Sırları Nedir?

Julia Roberts kişilik olarak süper biridir. Birden farklı role girerek bunun en iyi şekilde bizler yansıtabilmek her oyuncunun da başaracağı bir iş değildir. Belki de bu başarısını doğal görüntüsüne ve güzelliğine de borçludur. Filmlere her baktığımız zaman aynı güzelliği görebilmekteyiz. Özellikle de gülümsemesi birçok kişiyi daha çok etkilemektedir.

Julia Roberts Lancoma dergisinin en güzel yüzü seçilmiş ve ardından da La Vie Est Belle parfümünün de yüzü seçilmiştir. Julia Roberts çocuklarına o kadar özenle bakıyor ki arkadaşları kendisinin de mükemmel bir anne olarak tanımlamaktadır. Her ne kadar çocuklarına karşı sert davranıldığı söylense de bunun dozajını iyi ayarladığını da düşünmektedir.


Julia Roberts’ın ilk güzellik sırrı ise her daim mutlu olmak ve gülümsemek olduğunu düşünüyor. Bir kadın olarak ne kadar bakım, makyaj yapsanız da güzel bir gülümsemeyle bunları birleştirmediğiniz takdir de bir işe yaramayacağını dile getirmektedir. Ayrıca da gülümsemenin etkili olması için diş bakımının şart olduğunu da söylemektedir. Bunun dışında ise limonlu çayını hiçbir zaman ihmal etmeden formunu korumaktadır.

Eğer hayatında arkadaşlarınız ile ailenizle iyi geçinirseniz büyün yaşamanızın düzene gireceğini, stresin azalacağını ve bu durumda da daha genç bir görünüm de olacağınızı düşünmektedir.

Eğer her zaman form da ve güzel görünebilmek istiyorsanız organik gıdalarla beslenerek hareketinizi de ihmal etmemelisiniz. Sabahları yürüyüş ve merdiven çıkma hareketlerini aksatmadan yapan Julia Roberts haftada 3 ila 4 kere 7.000 basamak merdiven çıkıp bacaklarını daha sıkı ve güzel tuttuğunu söylemektedir.


Julia Roberts makyajını da saç rengine göre belirlemektedir. Saçları çok koyu ve tek renkteyse kahverengi bir makyaj, daha açık renkteyse canlı tonlarda makyaj yapmaktadır. Ayrıca da çok abartılı makyaj yapılmasının bayanları olduğundan kötü göstereceğini düşünmektedir. Hayatınızda değişiklikler yapacağınız zaman da çok köklü değişikliklerin olmamasından yanadır. Mesela saç renginizi seçerken yüzünüzün renk tonuna yakın bir rengin daha iyi olduğunu düşünmektedir.

Julia Roberts doğal güzellikler içinde doğal bakımları tercih etmektedir. Yüzünüzü nemli ve canlı tutabilmek için bal ve süt karışımlı özel bir maskeyi tercih etmektedir. Yorgun günlerinde ise yüzünü limonlu suyla yıkamaktadır. Göğüs bölgesi içinse kayısı yağını kullanan oyuncu, bacaklarının güzelliğini de D vitaminli olan krem aloe vera ve jojoba özlü kremlerden yana tercihini kullanmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ