Leke Kremleri Yorumları, Leke Kremi Kullananların Düşünceleri

Leke Kremleri Yorumları, Leke Kremi Kullananların Düşünceleri

Leke kremi kullananlar yüzlerindeki lekelerin geçmesi için hangi cilt lekesi kremi markalarını tavsiye ediyorlar bilmek istiyorsanız gerçek kullanıcı yorumları sayesinde olumlu görüşleri baz alarak derlediğimiz leke giderici krem adlı yazımıza bakabilir ya da yüzlerindeki ve vücutlarındaki lekeleri gidermek için krem kullananların tecrübeleri hakkında yaptıkları yorumları birinci ağızdan okumak için yazımızın devamına bakabilirsiniz.

Leke Kremi Kullananların Yorumları ve Düşünceleri

leke kremi kullananların tecrübeleri ve görüşleri

Leke Kremi Kullananlar Tecrübelerini Aktarıyorlar

Yüzlerinde güneş lekesi, sivilce izleri, yaşlanmaya bağlı oluşan cilt lekeleri, yara izleri ve bilimum deri üstü leke sorunu olan kişilerin, sağdan soldan duydukları krem markalarını araştırıp kullanmaya başladıktan sonra edindikleri tecrübeleri sizlere ayrıntılı bir şekilde aktaran leke kremi kullanıcı yorumlarında gerçek kullanıcı görüşlerini bulabilir, siz de satın almadan önce işe yarayıp yaramadıkları hakkında fikir edinebilirsiniz.

 • Herhalde piyasada en çok adı bilinen leke kremi Sinoz olsa gerek ama var olan en dandik krem de kesinlikle Sinoz. Kullandım ancak hiç mi hiç memnun kalmadım ki ben oldukça disiplinli biriyimdir. Krem kullanımını hiç aksatmadım ama lekelerimin geçmesini bir yana bırakın, en ufak bir renk açılması bile söz konusu olmadı uzak durun derim. Sinoz faciasından sonra yine sıklıkla ününü duyduğum bir karışım ürünü kullanmaya karar verdim ve madecassol bepanthen e vitamini yüz maskesi yaparak kullandım. Lekelerimde 3 aydan kısa bir süre içerisinde %90-95 oranında gerileme oldu. Adeta ten rengim açıldı. Tavsiye edenden Allah razı olsun!
 • Ben yüzümde çok ciddi güneş lekeleri mevcuttu. Ne yaptıysam bir türlü geçiremedim. Aslında aylardır güneşten de uzak duruyorum ancak yine de kullandığım pek çok piyasada popüler olan ürüne rağmen sonuç hep hüsrandı. Sonunda biraz riski oynamaya karar verdim ve expigment leke kremi kullanmaya başladım. İlk kullanımda ciddi sorunlar yaşamadım ama sonradan sonraya rahatlık gelmiş olacak ki temizliğine pek dikkat etmedim, yüzümde bir miktar güneş yanığı, kızarıklığı tipinde ağrılı acılı bir durum oluştu ama sonradan aklım başıma gelip dikkatli kullanmaya başlayınca expigment mucizesi ile tanıştım.
 • Leke kremi kullananlar arasında benim kadar şanslısı yoktur herhalde. İnternette okuduğum onlarca yorumdan sonra, kim bilir kaç tane krem kullanmak zorunda kalacağım, pek çoğu hiç bir işe yaramayacak diye düşünürken, madecassol kullananların yorumları yazısına denk geldim, Kafama kullanılacak en iyi leke giderici krem olarak fiyat kalite performansı açısından Madecassol yattı ve hemen alıp kullanmaya başladım. Allah sizi inandırsın daha aradan 2-3 hafta geçmeden yüzüm parlıyordu adeta. Şu an itibariyle 4 aydır kullanıyorum. Sanırım bugünlerde bırakacağım. Lekelerim aslında neredeyse tamamen geçti ancak kremi kullanmayı bıraktıktan sonra geri gelir diye korkuyorum
 • Ben de Arnavut kremi kullananlardanım ve şu marka güvenilir, bu marka kötü derken bir sürü çeşidini denedim ancak hiç birinden pek fayda gördüğüm söylenemez. Yakında şu meşhur Madecassol’ü denemeyi düşünüyorum ama aklık kremi konusundaki görüşüm kesinlikle olumsuz. Leke kremi olarak kullanılması kesinlikle uygun değil ama fena bir nemlendirici değil. Ayrıca yüzü parlatıyor da.
 • Sebi İxir markasının adını çok duymuştum. İsmi sempatik geldi sanırım sanki mucizevi bir şekilde sivilce izlerimi geçirecekmiş gibi.. Ne yazık ki istediğim sonucu elde edemedim. Ardından bir iki farklı marka ürün daha kullandıktan sonra sonunda kantaron yağı ile yapılan leke giderici ev yapımı maskeyi denemeye karar verdim. Mucizevi olduğunu söyleyemesem de bende işe yaradı. Denemeye değer
 • Leke kremi kullananlar ve şu ana kadar tecrübe ettiklerinden fayda görememiş olanlar kesinlikle Expigment’i denesinler tereddütsüz piyasadaki en iyi leke kremi Expigment bence.. Ergenlikten kalan sivilce izlerimi ve güneşten oluşan çilleri lekeleri yüzümdeki siyah noktaları kısacası cildimde var olan kusur namına ne varsa adeta sildi attı. Kullanımı sırasında dikkat edilmesi icap eden bir marka ancak sonuçları zahmetine kesinlikle değer.
 • İlerleyen yaşımla birlikte, yüzümde özellikle de çene bölgemde daha önce hiç olmayan çeşit çeşit lekeler çıkmaya başladı. Özellikle de kahverengi doğum lekesine benzer lekeler. Öncelikli olarak bir takım ev yapımı leke maskeleri denedikten sonra, diğer kullanıcı yorumlarında feyz alarak ben de Madecassol denemeye karar verdim ve mucizevi bir krem olduğunu söylemekten hiç çekinmeyeceğim.
 • Hangi kremi kullanırsanız kullanın cildiniz leke oluşumuna müsaitse ne yazık ki ürünü bırakınca lekeler yeniden oluşuyor. En mükemmeli bir bir işe yaramıyor bence.
 • Kızlar leke kremi kullanmaya başlamadan önce yüzünüzü iyice yıkadığınızdan ve gözeneklerinizin açıldığından emin olun. Bazı kullanıcılar adı çok bilinen markalardan bile fayda göremediklerini söylemişler ama ben bunların hatalı kullanımdan kaynaklanmış olabileceğini düşünüyorum. Krem cildinizin altına işlemezse nasıl fayda görmeyi düşünüyorsunuz Allah aşkına!
 • Amway’in pek çok ürününü kullanıyorum ve vücudumda yaygın olarak bulunan yazdan kalma cilt lekeleri için de Amway leke giderici krem kullandım. Yüzdeki inatçı lekelere iyi gelir mi bilmiyorum ama ben amway kullananlardan hep iyi şeyler duymuştum. Kendim de olumlu görüş bildirebilirim.
 • Sebepsiz yere alnımda ve yanaklarımda çıkan lekeler için Bio Oil leke kremi kullandıktan sonra bir başka markayı denemeye gereksinim duymadım. Daha önce olumlu yorumlar okuduğum kadar kötü kullanıcı deneyimlerine de rastlamıştım ama ben bir şans vermek istedim. İyi ki de vermişim.
 • Ersağ ürünlerden leke giderici krem kullananlar hep iyi yorumlar yaptıkları için ben de Ersağ’ın ürününü satın almıştım ama asla memnun kalmadım. Hem zamanım hem de param çöpe gitti. Madecassol kimyasal, Ersağ organik filan diye deneyelim dedik ama bildiğinden şaşmayacakmışsın.
 • Contractubex’i uzun yıllar kullanmış kronik leke problemi olan bir kullanıcı olarak, cildime zarar vermeye başladığını hissettim ve Expigmente geçiş yaptım. Henüz Contractubex krem kadar fayda görememiş olsam da en azından çok yıpranmadığımı düşünüyorum.
 • Cilt lekeleri için maske tarifleri yazısında gördüğüm doğal reçeteleri de deneyim hüsrana uğradıktan sonra ben de Madecassol karışımlı ürünlerle tanıştım.  Kullandığım leke kremleri içerisinde en iyisiydi diyebilirim. Fiyatı da gayet ucuz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Senay akrabasoglu dedi ki:

  Merhaba bende eucerin isimli kremi kullandim lekelerim gitmedi ama rengi acildi gunes gelince yine ayni ton oldumm cokk markalar kullandim ama en iyisi bu cikti expigmentte kullanfim ama cildim soydu.

BİR YORUM YAZ