Kadıköyde Bulunan En İyi Lazer Epilasyon Merkezleri

Kadıköyde Bulunan En İyi Lazer Epilasyon Merkezleri
 • Güzellik
 • 22/07/2018 13:27 | Son Güncellenme: 06/03/2023 15:39
 • 0
 • 4.624

sküdar, Ataşehir ve Maltepe ilçeleri ile çevrili, İstanbul’un en gözde merkez ilçelerinden biri olan Kadıköy ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında ve Kocaeli yarımadasının güeybatısında konumlanan bir bölge olarak, şehrin her bölgesinden kolay ulaşım imkanları sayesinde gün geçtikçe popülerleşen bir merkez haline gelmekte ve istenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen kişilere de sınırsız sayıda güzellik merkezi imkanları sunan semt ve ilçelerin başında gelmektedir.

 

kadıköy lazer epilasyon

Kadıköy’de lazer epilasyona gitmek isteyenlerin aklını en çok kurcalayan soru ise; hangi lazer epilasyon merkezini tercih etmeliyim? Güvenilirlik başta gelmek üzere, fiyat ve kalite perfomansı çerçevesinde değerlendirmelerden ve filtrelerden geçtikten sonra, gözünüz kapalı bir biçimde güvenebileceğinizi düşündüğümüz Kadıköy ilçesine bağlı merkez ve Bostancı-Maltepe hattına kadar komşu semtlerde bulunan en kaliteli güzellik ve lazer epilasyon merkezlerini sizler için derledik;

 

Lazer epilasyon; düz demet halinde yollanan ışınların, kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilmesi sonucunda, kıl kökünün, çevre dokulara hasar vermeden tahrip edilmesine bağlı olarak kurutulması sayesinde, kıllardan ve istenmeyen tüylerden kalıcı olarak  kurtulmanın en etkili yöntemidir.

Ehil ellerde yapıldığında üstün etki mekanizmasına sahip lazer uygulaması, yetkin olmayan kişiler tarafından yapıldığında kalıcı sonuç alınamadığı gibi, ciltte yanıklardan tutun daha pek çok hasara yol açabilen ciddiye alınması gereken ve özenle uygulaması icap eden bir uygulamadır.Kadıköy’deki sayısız lazer merkezlerinden de bir kısmı işini hakkıyla yaptığı gibi, önüne gelen kişi tarafından açılıp işletilmekte olan, düşük kaliteli merkezler de bulunmaktadır. Bu yüzden araştırmanızı iyi yaparak doğru yerin neresi olduğuna karar vermelisiniz.

Kadıköy’deki en İyi Lazer Epilasyon Uygulama Merkezleri

Aşağıda bahsi geçen güzellik merkezlerinin her biri, uzun yıllar boyunca Kadıköy bölgesinde lazer epilasyon hizmetini başarı ile uygulamış ve uygun hizmet fiyatı anlayışını benimsemiş, konusunda uzman estetisyenlere sahip merkezler olmakla birlikte, bireylerin kişisel beklentilerini karşılamayan, bütçelerini aşan durumlar olabilir. Anadolu yakasında ikamet edip epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin uygulama öncesi kendi araştırmalarını yapmalarını tavsiye ederiz.

 • Euroderm Lazer ve Estetik Polikliniği:

Alexandrtie ve ND:Yag Lazer uygulamalarının bulunduğu merkez, Kadıköy’ün en eski ve köklü güzellik ve estetik merkezlerinden bir tanesi. Ortalama olarak 3 ila 8 seans arasında istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulma vaadinde bulunan Euroderm Kadıköy’ün merkezinde Caferağa Mahallesinde bulunmakta.

Fiyatları ise oldukça makul ve kullanıcı yorumlarına bakacak olursak, güvenilirlik açısından da tam puan alan başarılı bir merkez.

0 (216)450 59 00 / 01

 • Mira Kadıköy:

Özel Mira Polikliniği, Kadıköy haricinde bir de Şişli’de şubesi bulunan, en yeni teknoloji lazer makineleri ile uygulama yapan, ekibi oldukça sağlam ve bilinçli ve yetenekli kişilerden oluşan, listemizdeki yüksek tavsiye alan polikliniklerden bir tanesi. Fiyatları, listedeki diğer merkezlere göre bir tık daha pahalı da olsa, buz lazer deneyimi yaşamak isteyenler, bilhassa da canı kıymetli ya da tıbbı deyimiyle ağrı eşiği düşük kişiler tarafından tercih edilen merkez, son yılların parlayan yıldızlarından

0216 338 75 20

 

 • Acıbadem Lazer Epilasyon Kliniği:

Acıbadem ise bildiğimiz Acıbadem işte tabi ki 🙂 Her daim üstün hizmet anlayışı ve ekibinde barındırdığı en iyi hekimler, güzellik uzmanları ve estetisyenler sayesinde, size hem keyifli hem de doğru ve etkili sonuç alabileceğiniz bir lazer epilasyon deneyimi sunuyor.

Fiyatlarının piyasa fiyatlarının oldukça üstünde olduğundan söz etmemize zannediyorum ki gerek yok ancak konforunuzu önemsiyorsanız, öyle sandığınız gibi ödenmeyecek rakamlar da değil. Kadıköy’deki pek çok alternatif arasında öne çıkmayı fiyatlarına rağmen başarabiliyorsa, o kadar da kötü olamaz öyle değil mi?

Acıdabem’in Acıbadem semtindeki hastanesinden değil,Ataşehir’de bulunan polikliniğinde bu işlemin yapıldığını da söylemeden geçmemiş olalım..

444 55 44

 • Şifa Hastanesi:

Şifa Hastanesi Kadıköy’ün en eski ve en bilindik sağlık merkezlerinden bir tanesi. Her ne kadar bir güzellik merkezi değil de bildiğimiz taş teşekküllü bir hastane de olsa, son zamanlarda kadın hastalığı ve doğuma ek olarak, estetik ve güzellik ile bağlantılı konulardaki hizmetlerine oldukça ağırlık verdi. Üstelik verdiği hizmetin kalitesine oranla, üstün performans gösteriyor da diyebiliriz. Lazer epilasyon uygulaması için Kadıköy’de gözünüz kapalı tercih edebieceğiniz, bu konuda deneyimli personeli de bulunan, şiddetle tavsiye edilen merkezlerden bir tanesi de şüphesiz ki Şifa!

Şifa Bakkalköy iletişim için 444 0 446 numarasını arayabilirsiniz.!

 

 

 • Formmed Ataşehir:

Ümraniye bölgesindeki en eski ve tanınmış lazer epilasyon merkezlerinden bir tanesi olan Ataşehir Formmed, Kadıköy’e bağlı ilçeler arasında belki de en çok müşterisi olan merkezlerden bir tanesi. Açık renkli tüylerde iğneli klasik yöntem ile sonuç almanın daha doğru olduğuna inan merkez, eğer tüyleriniz lazer epilasyona uygun değilse sizi mutlaka uyaracaktır.

Fiyatları konusunda ise, çok esnek olmasa da ekonomik olduğunu söyleyebileceğimiz merkezden tam fiyatları almak için internet sitelerini kısaca ziyaret etmeniz ve bir form doldurmanız yeterli gelecektir. Randevu almakta zorlanabileceğinizi hesaba katarak erken davranmanızı öneririz.

+90 (216) 573 83 53

 

 • Dermatec Rıhtım:

Dermatec güzellik merkezi ise; gerçekçi vaadlerinin yanı sıra, hastalarını lazer epilasyon öncesi beklentiler ve hazırlık sürecinden tutun, uygulama sonrası dikkat edilecek hususlara kadar en ince ayrıntılara bile ehemmiyet veren, müşteri ilişkileri gayet başarılı olmasının yanı sıra, Kadıköy’de Rıhtım’ın tam da göbeğinde bulunması sayesinde, ulaşım kolaylığı vaadeden, fiyatları ortlamalarda tercih edilesi bir lazer epilasyon merkezi. Yöntem olarak ise klasik lazer yöntemlerini kullanmanın yanı sıra, lazer ile diğer tipteki cilt tedavileri için de kombine destek alabileceğiniz bir merkez.

+90(216) 338 40 04

 • Wella Güzellik:

Alexandrite lazere ek olarak, ince, zayıf tüylerde ve açık renkli kıllarda da üstün etkinliği ispatlanmış DİOD lazer ve ACTİVE lazer uygulamalarını da yapan bir güzellik merkezi olan Kadıköy Wella, piyasanın oldukça altında sunduğu hizmet fiyatları ile öne çıkan merkezlerden bir tanesi. Ne yazık ki kendileri hakkında yeterince kullanıcı verisine sahip olmadığımız için net bir öneride bulunamıyoruz ancak rekabetli fiyatları ve ayrıntılı uygulama bilgilendirmeleri sayesinde değerlendirmeye değer diye düşündüğümüz için, Kadıköy’e yolunuz düştüğünde uğrayıp bir fiyat ve bilgi almanızda sakınca olmaz gibi.

0216 550 57 30

Bölgedeki Diğer Ünlü Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezleri

 • Lazerogomi:
 • Dermaline:
 • Novalazer
 • BB Güzellik:
 • Daisy:

 

Kadıköy Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

Lazer epilasyon uygulamasının ücretlendirmesi İstanbul genelinde benzer fiyatlarda olmasına rağmen, Kadıköy’ün merkezi bir ilçe olması sebebiyle, fiyatlarının şehrin ortalamasından %10-20 civarında daha yüksek olduğunu söylememiz yanlış olmaz.

Ortalama fiyatların seans başı 250 TL ila 600 TL arasında geniş bir aralıkta değiştiği fiyatlar, uygulama yaptıracak kişinin cildinin ve kıllarının rengine, uygulama bölgesine ve uygulama çeşidine – hangi lazer epilasyon türünün hani makine ile uygulanacağına bağlı olarak ve toplamda epilasyon yapılacak bölge yoğunluğu ve seans sayısına göre de değişiklik göstermektedir.

Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise, semtten ziyade, uygulama merkezinin marka değeridir. Yani örneğin Acıbadem hastanenin estetik ve güzellik merkezsi bölümünde yaptıracağınız lazer epilasyon, Kadıköy bölgesinde bulunmasına ek olarak bir de hastanenin marka değeri sebebiyle, ek olarak %20-30 civarında daha pahalıya gelebilir ancak hangi lazer epilasyon merkezini tercih edeceğiniz konusunda, fiyat kalite performansını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Bonus olarak da Buz Lazer uygulamasını merak eden okuyucularımız için Kadıköy’deki Mira polikliniğinin, Buz lazer epilasyon ile ilgili keyifli bir mini videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ