Kategoriler

Anemon Çiçeği Kreminin Faydaları

Anemon Çiçeği Kreminin Faydaları
 • Cilt Bakımı
 • 19/05/2017 20:52 | Son Güncellenme: 21/02/2023 23:44
 • 0
 • 3.102

Anemon çiçeği kreminde cilt kaybettiği elastikiyet kaybını geri getirmektedir. Kırışıklıkları, ince çizgileri, akne ve güneş lekelerini de giderir. Anemon çiçeği kremi cildi yenileyip parlaklık ve canlılık kazandırma da süper bir seçenektir. Anemon çiçeği kremi cildin genç görünüme kavuşulmasın da yardımcı olma yönünden de eşsiz bir krem olarak kullanılabilmektedir.

Anemon çiçeği dünya üzerinde özellikle de kuzey yarım küre de ve ılıman ortamlarda yetişmekte olan bir bitki türüdür. Yaşlanma karşıtı kremlerle bir çok ham maddeden elde edilmesi için iyi bir seçenektir. Fakat mavi anemon çiçeği daha mükemmel sonuçlar vermektedir.

 

Anemon çiçeği kremini cildinizi sürüp cildin kendini yenilemesini de sağlayarak cildi nemlendirebilmektedir. Kırışıklık olan bölgelerinde gerilmesini sağlayarak belirgin çizgilerin yok olmasına da katkı da bulunur. Anemon çiçeği, kırışıklıkları gidermenin dışında kırışıklık oluşumunu engeller. Cildi nemlendirir ve canlı tutma özelliği ile aynı zaman da koruyucu bir krem olarak bilinir.

Tiyatrocu Nilgün Belgün’ün de senelerdir kullandığı anemon çiçeği kremiyle cildinin güzelliğini koruduğunu söylemiştir. Çok iyi nemlendiren, güneşe bağlı oluşan lekeleri de yok etmek de usta olduğunu söylemeden geçmemektedir. Oluşan kırışıklarını ortadan kaldırdığını ve Kinetin vücutta olan bir molekül olduğundan ürünler hücre düzeyinde daha bir etkili olmaktadır.

Anemon Çiçeği Kreminin Kullanım Alanları


Anemon Çiçeği Kremi ve Güneş Lekeleri ve İz Yapan Akneler

Hassas ciltler de güneşin etkisinden dolayı oluşan lekelerin giderilmesinde anemon çiçeğiyle yapılan krem önemli bir etkiye sahip olarak bilinir. Bununla birlikte yüz ve boyun bölgelerinde de omuz ve dekolte de kullanıldığı zaman güneşten dolayı oluşmuş etkileri giderebilme de katkı sağlar ve ayrıca da bir yandan beslemeye devam eder.

Anemon Çiçeği Kremi ve Kırışıklıklar

Anemon çiçeği kremini yüzünüze sürdüğünüz zaman cildi gerip, kaybolan elastikiyeti geri getirir e yardımcı olan kırışıklıkları da giderir. İlk kullanımdan sonra da etkisini göstermeye başlamaktadır. Bir ayın sonunda kırışıklıklar gözle görülmektedir. Ayrıca azaldığını da gözlerinizle görmeye başlayacaksınız. Düzenli olarak kullandığınızda 3. ayın sonunda yüz ve boyun bölgelerinde bulunan kırışıklıklarınız ve sarkmalarınız da cildin dış yüzeyinin yenilenmesiyle daha canlılık kazanır ve yaşlılık, güneşten kaynaklanan lekelerin yok edilmesinde ve cildin nem oranında dengelenmesinde katkı sağlanmaktadır.

Anemon Çiçeği Günlük Bakım Kremi

Cildin gevşekliğinin korumasında, yeni kırışıklık oluşumu engellemesinde, cildin nem oranını dengelemesi zamanında bakımının yapılması genç yaşlı, kadın ve erkeklerin herkesin kullanabileceği bir günlük bakım kremi olarak da kullanılır.

Anemon Çiçeği Kremin Faydaları

 • Yüz ve boyun bölgelerinde oluşan kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasında faydalıdır.
 • Sivilce ve aknelerin bıraktığı izleri yok etme de oldukça mükemmel bir kremdir.
 • Güneşe bağlı oluşan lekelerin yok edilmelerinde.
 • Cildin nem ve su dengesini sağlar.
 • Çevresel zararlara karşı da dışarıdan etkenlere karşı korur.
 • Cilt yumuşaklığına elastikiyetinin çoğalmasında yardımcı olur.
 • Cilde parlaklık ve canlılığı da geri getirmektedir.
 • Cildin kaybettiği elastikiyet kaybı da geri getirme de oldukça başarılıdır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ