Kategoriler

New Well Fondöten ve Makyaj Bazı İle Profesyonel Porselen Makyaj Uygulaması!

New Well Fondöten ve Makyaj Bazı İle Profesyonel Porselen Makyaj Uygulaması!

Profesyonel Porselen Makyaj yapmak için Dünyaca ünlü New Well Fondöten ve New Well  Mattifying  Makyaj Bazı İle Profesyonel Porselen Makyaj uygulaması, tüm kadınların daha öz güvenli hissetmesini sağlayan ve kusurları kapatmaya yardımcı olan detaylar içerir. Ancak en iyi sonuçlar için cildi makyaja hazır hale getirmek, profesyonel makyaj malzemeleri kullanmak ve yüz şeklini tanımak gereklidir. Tüm bu detaylara dikkat edildiğinde muhteşem görünümler elde edebilmek mümkündür. Adım adım ilerleyecek olursak;

 

Cildi Makyaja Hazırlamak

Yüzümüzü ölü derilerden arındırmak, cilde bakım yapmak ve makyajı düzenli olarak derinlemesine temizlemek bir sonraki uygulama için sizlere kaliteli bir başlangıç sağlayacaktır. Özellikle makyaj bazı ve fondöten uygulamadan önce peeling yaparak kuru ve ölü derileri cildinizden uzaklaştırmanız gerekir. Aksi durumda pürüzlü bir cilt üzerine makyaj uygulamak yüzünüzde portakal kabuğu görünümü oluşturacaktır. Haftalık peeling uygulaması ile cilt rutini oluşturabilir ve cansız görünümden kurtulabilirsiniz.

Cildi arındırdıktan sonra en önemli bir diğer detay ise nemlendirmektir. Eğer cilt yeteri kadar nem kazanmamış ise fondöteniniz kuruluk yapabilir. Bu nedenle peeling sonrası etkili bir nemlendirici uygulayabilirsiniz.

 

Makyaj Bazı Kullanımı

Makyaj bazı kullanmak, gün boyu dağılmayan bir makyaj yapmak ve günümüz trendleri içinde olan porselen makyaj uygulaması için önemli bir husustur. Kaliteli makyaj bazı kullanarak fondötenin yüzünüze sabitlenmesini ve iyi uygulanmasını sağlarsınız. Peki makyaj bazı nasıl kullanır? Sorusuna gelelim. Makyaj bazını nemlendirici sonrasında cildinize uygulamasınız. İyi bir makyaj bazı cildinizin yumuşamasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olacaktır. Bu sayede fondöten için iyi bir alt yapı oluşturabilirsiniz.

 

New Well  Mattifying Makyaj Bazı

New Well  Mattifying Makyaj Bazı

Eğer yağlı bir cilde sahipseniz ve nemlendirici + baz uyguladığınızda fondöten sonrası parlamalarınız oluşuyor ise New Well Mattifying Makyaj Bazı kullanabilir ve bu problemin önüne geçebilirsiniz. Bu matlaştırıcı özellikli profesyonel makyaj bazı gün içinde akma ve parlama yaşamanızı engeller. Matlaştırıcı makyaj bazı gözenek görünümlerinde de azalma sağlamaktadır.

Tüm cilt tiplerine uyan bir makyaj bazı arayışında iseniz likit yapıda olan New Well Makeover Makyaj Bazı tercih edebilirsiniz. Bu profesyonel makyaj bazı ince çizgilerin görünümünü azaltarak ve sağlıklı uygulama yapmanızı sağlar.

 

Fondöten Seçimi

Baz uygulamasının ardından sıra fondöten seçiminde. Doğru yapıda ve renkte fondöten seçebilmenin oldukça zor bir aşama olduğunu biliyoruz. Ancak istenilen profesyonel porselen makyaj uygulamasını elde etmek için iyi ve kaliteli tercihler yapmak şart. Ten makyajı ne kadar doğal ve pürüzsüz görünür ise diğer detaylar o kadar ön plana çıkar. Kendi cilt tipinize uygun fondötenler tercih ederek ürünün cildiniz ile bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.

New Well muhteşem kapatıcılıktaki fondöten ürünleri ile bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Özellikle son zamanlarda yoğun rağbet gören Derma Make-up Cover ürünü hem cilde nem kazandırıyor hem de kusurları en iyi şekilde gizliyor. Dermatologlar tarafından da tavsiye edilen bu ürün ipeksi ve pürüzsüz bir bitiş sunuyor. Yoğun kapatıcılık elde etmek istediğiniz özel günlerde severek kullanabileceğiniz bir fondöten olacaktır

 

New Well Derma Make-up Cover fondöten yalnızca yüz üzerinde kullanılmıyor. Vücut üzerindeki lekeleri kapatmak ve dövmeleri gizlemek için de en iyi yardımcı. Kapatmak istediğiniz alana ufak bir makyaj bazı sürerek üzerine fondöten uygulayabilir ve tampon hareketler ile cildinize yedirebilirsiniz. Beauty blender kullanmak bu konuda daha rahat uygulama yapmanızı sağlayacaktır.

Cildinizi tanıyarak, düzenli temizleme – nemlendirme sağlayarak ve profesyonel makyaj malzemeleri kullanarak istediğiniz stilde makyaj yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ