Kategoriler

Fındık kabuğu bal köpüğü saç rengi ve modelleri

Fındık kabuğu bal köpüğü saç rengi ve modelleri

Fındık kabuğu bal köpüğü saç rengi ve modelleri hakkında tüm detayları ve örnekleri sizlerle paylaşacağız. Son yıllarda özellikle  popüler saç rengi Fındık kabuğu bal köpüğü karışımı oldu. Bu renk hem oldukça doğal  bir görüntü ve sanki kendi saç rengiymiş gibi duruyor. Ayrıca bu rengin tonundan dolayı hem kumral tonların vurgusu hem de karamel ışıltılarla birlikte saçlarda güzel bir karışımı sunmaktadır.

 

Fındık kabuğu bal köpüğü saç rengi ve modelleri

Fındık kabuğu tam doğal renk değildir ilk etapta . Saç yıkandıkça boyanın akması doğal renge doğru dönmeye başlar. Bu yüzden bal köpüğü saç boyası ile karıştırıldığında istenilen renge ve doğallığına ulaşılmış olur. Aksi takdirde bal köpük rengi olmadan saçın doğal renk alması için bir avuç papatyayı kaynattıktan sonra saçlarınıza sürerek güneşte 20 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Yeterince açılmadığını düşünüyorsanız birkaç kez tekrarlamanız gerekir.

 

Fındık kabuğu, ışık altında parlama özelliğiyle de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Parlak saçlara sahip olmak isteyenlerin yöneldiği bir saç rengidir. Bu renk 2 grup olarak karşımıza çıkmaktadır açık fındık kabuğu rengi ve koyu fındık kabuğu rengi. Bu 2 renkte bal köpüğü ile karıştığında ortaya harika renk çıkmaktadır.

 

Fındık kabuğu bal köpüğü saç rengi ve modelleri

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır ?

Bu renk herkese yakışır. Kumral , sarışın ,esmer ve buğday tenliler herkes de ayrı güzel duracaktır. Ama her saç renginin alt yapı tonu farklı olduğu için herkes de bambaşka duracaktır. Hem doğal hem ışıltılı duran bu renk oldukça popülerdir. Eğer esmer bir ten rengine sahipseniz yukarıda bahsettiğimiz 2 grup renkten koyu kabuk rengi seçmeniz gerekir. Açık olan renge boyanırsa saçlar daha sönük durabilir ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkabilir. Saçlarınızı hemen de boyatamazsanız aksi takdirde yanabilir. Tekrar boya işlemi yapmak saçı hem yoracak hem de yıpratacaktır. Açık ton seçerseniz saçınız değil ten renginizi öne çıkarmış olursunuz.

Eğer buğday tenli ya da kumral iseniz mutlaka denemeniz gereken bir saç rengidir. Açık ton ve bal köpük renk karışımı çok daha iyi duracaktır. Hem kendi saç renginiz gibi , hem ışıltı bir saç yapısına sahip olursunuz.

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kızıllara Yakışır Mı?

Fındık rengi açık ve yumuşak tonlarda olduğu için kırmızı ten için saç rengi olarak çok fazla düşünülmez. Güneşe çıkar çıkmaz kızıl bir tene sahip olan kişilerde iyi durmaz.

Fındık kabuğu bal köpüğü saç rengi ve modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ