Magnis Krem Kullananlar ve Yorumları, Magnis Krem Nedir?

Magnis Krem Kullananlar ve Yorumları, Magnis Krem Nedir?

Magnis Krem nedir? Magnis Krem nerede kullanılır? Magnis Krem kullanıcı yorumları,  Magnis krem  özellikle iltihaplı sivilce derdi ile uğraşanların en iyi çözümlerinden biridir. Bu krem yapısı ve içeriği itibariyle iltihaplı sivilcelerin köküne kadar inip ,sivilceleri kökten yok ediyor.

Bu kremin etken maddesi Nadifloksasi’dir.  Özellikle ergenlik döneminde çıkan ve uzun yıllar bitmek bilmeyen bu dönem sivilcelerin yok olmasında bire bir çaredir. Aknelerin cildiniz üzerinde çoğalıp daha çok sivilce oluşumuna engel olur. Ayrıca iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotiktir.,

Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

En iyi Sivilce Kremi Hangisi? – En İyi 15 Sivilce Kremi Markası makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Antibiyotikli bir kremdir. O yüzden bu kadar etkili ve kalıcı bir çözüm sunar. Krem topikal bir florokinolon antikordur. Bu krem aynı anda bakteriyel cilt enfeksiyonlarını iyileştirmek için de kullanılmaktadır. Krem ciltteki bakterileri öldürerek hücrenin daha fazla yıkıma uğramasını engeller.

Magnis Krem Fiyatı 

İlacın 2021 güncel fiyatı 38,45 TL ‘dir. Eğer reçeteli olarak ilacı alırsanız devlet tarafından karşılanmaktadır sadece 3 TL gibi az bir miktar ödeyip ilacı eczaneden alabilirsiniz.

Magnis Krem Faydaları Nelerdir ?

 1. İltihaplı sivilcelerin tedavisinde kullanılır.
 2. Kabarcıklı ,pembe ve içi dolu olan sivilcelerin yok edilmesini sağlar.
 3. Akne oluşumunu engelleyerek , bakterileri öldürür.
 4. Sivilceleri yok etmek için kullanılan antibiyotik bir kremdir.
 5. siyah nokta, kızarıklık, hassasiyet, ciltte şişlik, folikülit, impetigo, enfekte yaralar ve enfekte atopik dermatit gibi cilt rahatsızlıklarının giderilmesi için uygulanır.

Magnis Krem Nasıl Kullanılır ?

Kremi sürmeden önce sivilceli yerleri su ile arındırıp, temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

Kremi sürdüğünüz yerlerde sarı lekeler oluşabilir. Krem deri tarafından iyice emildikten sonra sabunla yıkayarak kolayca çıkarabilirsiniz.

Kremi sürdükten sonra güneş ışığınıa maruz kalamamaya özen göstermelisiniz. Leke oluşumuna sebep olabilir.

 

Magnis Krem Kullananlar ve Yorumları , Magnis Krem Nedir ?

Magnis Krem Kullanıcı Yorumları

Kremi kullananlar ve yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

 • ” Ben şu an magnis krem kullanmaya başlayalı 2. aydayım. Aknetrent ilacı ile birlikte doktor verdi tedavi sürecindeyim şu an. Antibiyotik gibi ciltteki ölü deriyi atıyor ve iltihaplı sivilceleri götürüyor ben etkisini yavaş yavaş görüyorum çünkü fazlaca sivilce problemim var. Sabah akşam sürüyorum ilk ay günde 1 defaydı fakat sürdükten sonra güneş ışığına çıkmaktan kaçınmalısın Cilt kremi çok geç emiyor yağlı görünümü verebilir ama etkili bir krem”
 • ” Ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum şöyle anlatayım devlet hastanesinin cildiye doktoru yazdı bunu şikayetim tek tük küçük beyaz uçlu pütürlerdi yanında sivex verdi ve sonuç Harika umudum yoktu ama bu ilaç bir gecede söndürüyor çok etkili gece sürün ve inçe tabaka halinde sürün düzenli devam edin 20 günde etkisini gösteriyor ”
 • ” Ben magnis kremi kullandım cok etkili bir krem kullanmaya başladıktan iki gün sonra ciltteki kirli ve lekeli deriler atmaya basladı bu normal ama dudak ve çevresine  sürmeyin yara yapıyor .  ”

Magnis Krem Yan Etkileri

Aşağıda sayacağımız yan etkileri kremi sürdükten sonra yaşarsanız ilacı kullanmayı derhal bırakmalı ve doktora başvurmalısınız.

 • Kuruluk, terleme ve cilt kızarıklığı
 • Ciltte kabarcıklanma, aşırı terleme ve ciltte kaşıntı
 • Alevlenme ve yanma hissi
 • Tahriş

Magnis Krem Eşdeğeri ve Muadilleri

 • Clinoper Jel
 • Aknefloks krem,
 • Nabifeks krem,
 • Nadance krem
 • Nadixa krem

Yukarıda saydığımız kremleri de magnis krem yerine kullanabilirsiniz.

Sivilce için tercih edeceğiniz diğer makalelere göz atabilirsiniz;

Sivilce Nasıl Geçer? Doğal Yöntemlerle Sivilcelerden Kurtulma Rehberi

Sivilce İzleri Nasıl Geçer – En Etkili Yöntemler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ