Trendyol İndirim Kodları ile Eylül Ayı Boyunca İndirimli Bakım Ürünleri

Trendyol İndirim Kodları ile Eylül Ayı Boyunca İndirimli Bakım Ürünleri
  • Alışveriş
  • 07/09/2017 13:06 | Son Güncellenme: 06/03/2023 15:38
  • 1
  • 1.162

Finansbank, Trendyol ve Picodi.com/tr’nin iş birliği içerisinde, biz hanımların gözde alışveriş sitelerinden bir tanesi Trendyol’dan yapacağımız alışverişlerde  hatırı sayılır indirimler sağlayan bir indirim kuponu kampanyası ile ilgili detaylı bilgi vermeden önce, Trendyol’da satışa sunulan birbirinden özel parfümlerden söz etmek istiyorum.

Bu yazımda bilhassa parfümlerden söz edecek olmamın başlıca sebebi, kaliteli bir kokunun 200-300 TL altında bir fiyata alınması pek mümkün olmadığı gibi ve bahsi geçen Trendyol indirim kodu Cardfinans ile tek seferde 200 TL veya üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerli olmadısır. Türkiye’deki pek çok kişinin de Finansbank müşterisi olduğu, dolayısıyla da Cardfinans sahibi de oldukları göz önünde bulundurulacak olursa, kadınların şıklık ve güzelliklerinin önemli bir tamamlayıcısı olan bu olağanüstü parfümlerden bir tanesine kupon kodları sayesinde, piyasa fiyatının oldukça altına sahip olabilme şansını kaçırmak üzücü olurdu.

Picodi Trendyol İndirim Kodu eylül ayı kampanyaları

Picodi İndirim Kupon Kodları

Mevzu bahis indirim kuponu, Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerde %10’a kadar indirim sağlıyor. Sepetinize 200 TLlik bir ürün eklediğinizde, alışverişi tamamlama aşamasında kod girişinizi yapar yapmaz, 20 TL indiriminden hemen faydalanabiliyorsunuz.

Trendyol İndirim Kuponu İle Sadece Parfümde mi İndirim Alabilirim?

İndirim kodunuz Trendyol’dan alacağınız herhangi bir ürün için kullanılabilirsiniz. Tek şartı 200 TL ve üzeri tutarındaki alışverişi tek seferde yapmak ve tabi ki Card Finans sahibi olmak.

Ancak, şayet parfümlerle ilgilenmiyorsanız, global bir indirim kodu tedarikçisi olan Picodi’nin sunduğu kupon kodları sayesinde, Trendyol dışında da pek çok alışveriş sitesinden soğuk kış günlerine yaklaşmakta olduğumuz şu günlerde, yeni sezon alışverişlerinizi indirimli olarak yapabilirsiniz. Ya da ihtiyacınız olan herhangi bir bakım ve kozmetik ürününe de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Morhipo İndirim Kupon Kodları ile Saç Bakım Ürünleri:

Türkiye’deki hanımlar arasında oldukça popüler olan bir diğer alışveriş sitesi de bildiğiniz üzere Morhipo. Son yıllarda parlayan yıldızlar arasında olan bu firma, müşterilerine sunmakta olduğu geniş ürün yelpazesi ile göz dolduruyor. Morhipo resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve Picodi’den edineceğiniz indirim kodları sayesinde ilgili alışveriş sitesinden en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri seçmeye derhal başlayabilirsiniz.

Saç bakım ürünleri dışında pek çok alternatifiniz olmakla birlikte, yine bu yazımızın içinde sizlerin dikkatini bilhassa Kerastase ürünlerine çekmek istedik. Zira Kerastase de kadınlar arasında oldukça ünlü ve memnuniyet geri bildirimleri en yüksek olan saç bakım ürünleri markalarından bir tanesi, üstelik Morhipo’da zaten hali hazırda indirimli fiyatları olduğu gibi, bir de Picodi’nin Morhipo kampanyaları sayesinde, Kerastase ürünlerini daha da ucuza almanız mümkün.

Saç bakımı ürünlerinin, aynen cilt bakımı ürünlerinin olduğu gibi kadınların güzelliklerinin vazgeçilemez bir parçası olduğu malumumuz. Dolayısıyla eğer zaten bir Kerastase ürünü aramaktayken yazımıza ulaşmamış dahi olsanız, bu kampanyaları kaçırmadan hemen indirim kodlarınızı kullanarak aşağıda size tavsiye edeceğimiz ürünlerden bir tanesine sahip olmanızı öneririz. Işıl ışıl parlayan, sağlıklı saçlar, bir kadını en çekici kılan özelliklerindendir. Cilt sağlığınıza dikkat ettiğiniz ölçüde saç sağlığınıza da etmeli, bu işi ciddiye almalısınız.

Kerastase Saç Maskeleri Saç Kürleri:

Renk açıcılar, sık boyatma işlemleri, gerekli saç bakımının yapılmaması, kalitesiz ürün kullanımı deniz suyunun saçta çok bekletilmesi, hava şartları ve benzeri diğer dış müdahaleler sebebiyle yıpranmış, zarar görmüş saçların eski volümlerine kavuşması ve yeniden sağlıklı saçlara kavuşmak için düzenli saç maskesi uygulaması olmazla olmazlardandır.

Saç bakım maskesini evdeki malzemelerinizle organik bir şekilde hazırlayıp uygulayabileceğiniz gibi, evde saç kürü yapmaya üşenen ya da güvenirliliği, etkililiği adına şüphe duyan hanımlar, Kerastase markasının sunmuş olduğu saç bakım kürlerini hazır olarak alıp kullanmaya başlayabilirler. Dünyadaki en kaliteli ve en çok tavsiye edilen kozmetik markalarından bir tanesi olan Kerastase, kaliteyi çok ucuza sunmamaktadır. Fiyatlarının cep yakan miktarlarda olduğunu söylemek de haksızlık olacak da olsa, düşük kaliteli ve ucuz diğer ürünlerle kıyaslama yapmak da yanlış olur ancak Picodi’nin sunduğu indirim kodları ile Morhipo’nun hali hazırdaki indirim kampanyaları bir araya geldiğinde, eylül ayı boyunca yapacağınız alışverişlerinizde Kerastase saç bakım ürünlerini, piyasa fiyatlarının oldukça altına almanız mümkün. Üstelik güvenilir markaların garantisi altında aldığınız bu ürünlerin orijinal ürünler olduğuna da emin olduğunuzdan, kıymetli saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Kerastase Şampuan:

Kerastase saç bakım kürlerini düzenli kullanmıyor bile olsanız, en azından marketlerde dahi bulunan bu basit ürünü banyonuzun baş köşesinde tutmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Saçlarınızdaki keratin eksilmesine bağlı oluşan yıpranmış, tiftik tiftik görünümden uzun vadede kurtulmanıza ya da en azından sorunu en aza indirmenize yardımcı olacak bu ürün, yine piyasadaki diğer şampuan markalarından bir miktar daha yüksek fiyatlara satılıyor ancak indirimli alacağınız ürünlerin özellikle de yüksek mililitreli kutularda sunulanlarını tercih edecek olursanız, fiyat kalite dengesini de dikkate alacak olursak, karlı çıkacağınız kesin.

Kerastase şampuanla yıkadığınız saçlarınızdaki volüm artışını daha ilk yıkamadan sonra dahi farkedeceksiniz.

Kerastase Densifique Serum

kerastase ürünleri için Morhipo indirim kupon kodu

Gür saçlar için kerastase densifique serum

Densifique ismi Latince’de yoğun manasına gelen bir kelimeden Fransızca’ya geçmiştir. Kerastase Densifique serum da, adının da doğrudan ima ettiği üzere, ince telli saçların, düzenli kullanım sonrasında daha yoğun ve gür görünmesini amaçlayarak piyasa sürülmüş ve bu konuda oldukça başarılı geri bildirimlere sahip bir üründür.

Kerastase Densifique Serum Kullanımı:

Saçlarınızı tercihen ayna markaya ait şampuan ile yıkayıp hafifçe kremledikten sonra bir havlu yardımıyla saçınızdaki nemi alabilir ya da tercihen saçınızı çok hafif nemli kalıncaya dek bir saç kurutma makinesi yardımıyla kuruttuktan sonra, eliniz ya da bir saç fırçası aracılığıyla, saçlarınızı 7-8 parçaya bölüp, püskürtmek suretiyle her telinize nüfuz ettiğinden emin olmalısınız.

Ardından nazikçe yapacağınız masaj sonrasında saçlarınızı kendi haline bırakabilirsiniz ve bu işlemi haftada 2 ya da 3 kez uygulamanız sonucunda sadece bir kaç hafta sonra mükemmel sonuçlarla karşılaşacaksınız.

Uygulama sonrası durulama yapmanıza gerek yok. Densifique Saç Serumu saçlarda yağlanma yapmaz.

Saç Spreyi ve Şekillendirici:

Düşük kalitedeki saç spreyleri ve çeşitli şekillendiricilerin, saçlarımızın kısa bir süre sonra yağlı bir görünüme bürünmesine sebep olduğu malumumuz. Bu sebepten ötürü, saç spreyi alırken de bütçemizi biraz da olsa zorlayıp Kerastese saç şekillendirici ürünlerden kullanmamız faydamıza olacaktır.

Kerastase saç spreyi ve şekillendirici jeller sayesinde saçlarınıza kuaförden çıkmış havası katmak için sadece 2 dakika uğraşmanız gerekiyor.

Üstelik indirim kodları kullanarak internetten yapacağınız alışverişler sayesinde bu ürünleri çok daha ucuza getirmeniz de mümkün.

Bakım Yağı:

Argan yağı özleri içeriğine sahip olmanın yanı sıra Kerastase kimyagerleri tarafından geliştirilmiş bir takım başka bileşenlere de sahip olan bakım yağları, saçlarınızın daha parlak görünmesine vesile olmanın yanı sıra, Argan yağının mucizevi özellikleri sayesinde hücre yenilemesine de yardımcı olacaktır.

İndirim Kodlarını Her İstediğim Anda Kullanabilir Miyim?

Bazı internet kullanıcıları, çeşitli sitelerden edindikleri indirim kodlarını hemen kullanmayıp ihtiyaçları olduğu gelecek dönemlerde kullanmak üzere kaydederek saklıyorlar ancak bu sıkça yapılan bir hata. İndirim kuponları, belirli ürün grupları ya da kategorileri için, yine belirli şartların birleşmesi ile kullanılabilen, çok kez bir kaç günlüğüne ya da zaman zaman bir kaç haftalık ya da bayram seyran gibi belirli bir periyotu içeren süreler boyunca kullanılabilen, son kullanma tarihleri olan kodlardır.

Bir indirim kampanyası bittiğinde, Picodi gibi dünyaca ünlü sitelere danışarak, bir başka indirim kampanyası yakalamanız her zaman için mümkün ancak diğer yandan, yukarıda bahsettiğimiz gibi, spesifik bir ürün için indirim kupon kodu arıyorsanız ya da kupon aramıyor bile olsanız yakın zamanda aynı ürün grubundan bir şey satın almayı düşünüyorsanız, kampanyalar karşınıza çıktığında süre dolumlarından önce kullanarak fırsatı yakalamanızı tavsiye ediyoruz.

Kişisel bakım ve güzelliğine önem veren, modayı yakından takip eden hanımların, dolaplarını ve makyaj çantalarını en prestijli ürünlerle en uygun fiyatlara doldurmaları için, Trendyol indirim kodu kampanyaları, Morhipo kampanyaları v.b. pek çok fırsatı yakından takip etmeleri gerekir.

Hepinize iyi alışverişler ve güzel günler diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Asya Developers dedi ki:

    Güzellik sırarıyla birlikte yazılardaki özğünlük sırlarını veriri misiniz başarılı yazılar 😀

BİR YORUM YAZ