Kategoriler

Lady Ana Kullanıcı Yorumları ve Fiyatı

Lady Ana Kullanıcı Yorumları ve Fiyatı

Lady Ana 30 kapsül nedir? Lady Ana 30 kapsül ne işe yarar? Menopoz için Lady Ana 30 kapsül.

Lady ana bitkisel bir ilaçtır. Kadınların menopoz döneminde yaşadığı sıkıntıları gidermek için kullanılır. Menopoz dönemi oldukça vücudun farklı reaksiyonlar verdiği ve bu reaksiyonların kadınları rahatsız ettiği bir süreçtir. Bu süreçte yaşanan;  sıcak basmaları, gece terlemeleri, kaygı, huzursuzluk ve duygu durumundaki değişiklikler gibi önemli sağlık sorunlarını en aza indirgemek için bu ilaç kullanılır.

Lady Ana İlacı Kullanıcılarının Yorumları

Menopoza Girerken Adet Kanaması Nasıl Olur Sık Adet Görülür mü? ” yazımızı inceleye bilirisiniz.

Menopoz genellikle bir çok kadın için zorlu bir süreçtir. Herkes de görülen etkiler genellikle aynıdır. Kadınların yaşamlarının üçte birinin bu dönemde geçirmektedir. Bu dönem hassas ve bir o kadar da sağlık sorunlarını beraberinde getirebiliyor.

Lady Ana 30 Kapsül Nedir ? 

Bu ilaç 30 lu kapsül olarak bir kutuda satılır. İlaç aslında prosedür de takviye edici gıda olarak geçiyor. Kadınların menopoz döneminin rahat geçmesine yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. İlaç içerik itibari ile bitkisel sayılıyor ve bu sebeple daha çok tercih edilmeye başladı. İlacın içeriğinde ki maddeler şunlardır ;

 • Primroz Yağı
 • Şerbetçi Otu
 • Çuha çiçeği
 • B6 Vitamini
 • K Vitamini
 • D Vitamini

Lady ana kullanıcı yorumları ve fiyatı

Lady Ana Fiyatı Nedir ?

İlacın fiyatı 110 lira ile 140 lira arasında satılmaktadır. Sadece eczanelerde değil internet üzerinde büyük alışveriş sitelerinden de satışı mevcuttur. Hatta kampanyalı iyatları ile yakalayabilirsiniz. ama biz yine de eczaneden almanızı tavsiye ederiz. Reçetesiz olarak temin edebilirsiniz . Bu ilacı sgk yani devlet tarafından ücreti karşılanmaz.

Lady ana kullanıcı yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ürün işe yarıyor fakat biraz daha üstüne para koyup solgarın black cohosh’unu almak daha mantıklı çünkü hem aynı etki hem de bu 30 tablet o 60 tablet.

Kullanıcı Yorumu: ürün menopozdakiler için kurtarıcı çok güzel

Kullanıcı Yorumu: Doktorumun tavsiyesiyle kullanmaya başladım,1 kutu bitirdim,memnunum.Ateş basmaları azaldı,,uyku bozukluklarım ,duygu durumumda iyileşme hissediyorum.

Kullanıcı Yorumu: Ürünün 3.kutuyu kullanIyorum.Gercekten faydasini gördüm. Hem doğal hem de ateş basmalari azaldi. TeŞekkurler

Kullanıcı Yorumu: Ürün doğal ve güzel onun dışında hediyeniz için teşekkür ederiz kutu bittiğiniz tekrar sipariş vereceğim ”

Lady Ana Nasıl Kullanılır?

Bu ilaç , en az iki ay süreyle düzenli olarak kullanılması önerilmektedir. İlk etki 6-8 hafta arasında görülür. Şikayetler devam ettiği sürece kullanılabilir. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. İlacı aç karnına içilmesi tavsiye ediliyor. Resmi sitede günde iki kapsül kullanımı olması gerekiyor bilgisi bulunuyor. Fakat bazı kaynakların günde bir adet kullanımının yeterli olacağını belirtiyor.

Lady Ana Faydaları Nelerdir ?

Bu ilaç içeriğinden dolayı bitkisel sayılmaktadır. Bitkisel olmasının sağladığı yararlar ise şunlardır :

 1. Bu dönemde sık yaşanılan sıcak basmalarına iyi geldiği belirtiliyor.
 2. Uyku bozukluklarına iyi geliyor.
 3. Kaygılanma bu dönemde rastlanılan bir durumdur. Sakinleştirici etkisi bulunuyor.
 4. İçeriğinde yer alan B 6 vitamini sayesinde hormonel aktivitenin düzenlenmesine yardım eder.
 5. D vitamini ile kemik ve kas fonksiyonuna faydalıdır.

Lady Ana Yan Etkileri

İlacın içinde var olan, primoz yağı bazı hassas kişilerde mide bulantısı , ishal veya baş ağrısına neden olabilir. Bu ürünü kullananlar çok yoğun bir şekilde kilo aldırır mı ? sorusuna ise net bir yanıt yoktur şuanda lütfen ilacı kullanan ve tecrübe edenlerden yorumlarını bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ