Anestol Pomad Nedir ve Cinsel İlişkide Geciktirici Olarak Nasıl Kullanılır

Anestol Pomad Nedir ve Cinsel İlişkide Geciktirici Olarak Nasıl Kullanılır

ANESTOL POMAD NEDİR NE İŞE YARAR VE CİNSEL İLİŞKİDE GECİKTİRİCİ OLARAK KULLANIMI NASIL OLUR sorusu, ekonomik avantajı sebebiyle, lokal anestezik etkisi sayesinde, asıl amacı dışında kullanmak isteyenler tarafından merak edilen bir konu;

 

anestol pomad nedir ne işe yarar

Anestol Pomad’ın Geciktirici Olarak Kullanımı

Lokal etkili anestezik Anestol Pomad üretim ve birİncil  kullanım amacını aşan bir sebeple erkekler tarafından cinsel ilişkide geciktirici olarak da kullanılmaktadır. Bu yazımızda Anestol merhemin geciktirici etkisinden ve diğer kullanım alanlarından bahsedeceğiz.

 

ANESTOL POMAD ASLINDA NEDİR?

 

Anestol Pomad deri üzerindeki ağrılı bölgede acıyı hafifletmek için kullanılan uyuşturucu özelliğine sahip bir ilaç olarak bilinmektedir.

Anestol Pomad şikayete bagli derideki kaşinti durumlarını ve hemoroide bağlı şiddetli ağrılar da bölgeyi uyuşturup acıyı hafifletmek için doktor tarafından tedavi amaçlı önerilen bir merhemdir.

Anestol krem erken boşalma kremi olmamakla birlikte uyuşturucu özelliğine sahip olduğu için bazı durumlarda üroloji doktorları tarafından tavsiye edilebilmektedir. Içinde bulunan (lidokain hcl) etken maddesine karşı duyarlı kişilerde daha dikkatli kullanılmalıdır.

Anestol merhemi şikayetiniz doğrultusunda doktora gidip mutlaka size önerdiği kullanma talimatına uygun bir şekilde, kullanmanız gerekmektedir. Anestol pomadın kullanım alanları ile ilgili bilmek istediklerinizi yazımızı takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

Anestol Pomad uyuşturucu özelliğine sahip bir ilaç olduğu için derideki acıyı, ağrıyı hafifletmek için doktor tarafından reçete edilen bir ilaçtır. Tedavi amaçlı kullanımının dışında erken boşalma sorunları olan kişiler geciktirici olarak da kullanılabilmektedir. Anestol merhem uyuşturucu özelliğine sahip olduğu için her ne kadar amacının dışında kullanılsa da Emla gibi geciktiricilerin fiyatının yüksek olması sebebiyle, halk arasında Anestol uyuşturucu krem fiyatı uygun olduğu için tercih edilmektedir.

 

ANESTOL KREMİN ASIL KULLANIM AMAÇLARI ve FAYDALARI NELERDİR?

 

 • Anestol Pomadın en belirgin özelliği sinirleri uyuşturması olduğu için, derimizdeki tahriş olmuş ve hasar görmüş bölgedeki acıyı, ağrıyı hafifletmek için kullanılmaktadır.
 • Özellikle ağrılı hemoroid tedavisinde Anestol merhemin uyuşturucu özelliği sayesinde anlık rahatlama sağlanmaktadır.
 • Özellikle meme uçlarında, dudak çatlaklarında, soluk borusu içine tüp yerleştirilmesi işlem sırasında anestezik kaydırıcı olarak ta kullanılmaktadır.
 • Eğer erken boşalma probleminiz var ise bu durum sizi rahatsız ediyorsa Anestol Pomad kullanmadan önce üroloji doktoruna muayene olmanız gerekmektedir.
 • Doktorunuz size Anestol losyonu uygun gördükten sonra kullanmanız uygun olacaktır. Sinir damarlarını uyuşturucu özelliğine sahip olduğu için penis ucunda kullanılması uygun değildir.

Kullanım şeklini Anestol pomad nasıl kullanılır yazımızdan takip edebilirsiniz.

 

ANESTOL POMAD BOŞALMA GECİKTİRİCİ OLARAK NASİL KULLANILIR?

 

Eğer Anestol krem geciktirici olarak kullanacaksanız, süreceğiniz yeri ve noktayı çok iyi bilmeniz gerekmektedir, penisin uç kısmına kesinlikle sürülmemelidir, alt tarafına ince bir tabaka halinde sürerek kisa bir masaj yapılarak 10 15 dakika cinsel ilişki öncesi bekledikten sonra cinsel ilişkiye girilmelidir. Bazı durumlarda kişinin cilt deri yapısına bağlı olarakta sinir damarlarında uyuşma hissi olmayabilir. Bir saat gibi bir süre bekledikten sonra tekrar işlemi deneyebilirsiniz. Ancak Anestol Pomad, Emla gibi bir geciktirici  olmasına rağmen ilaç olarak kullanıldığını unutmamamız gerekmektedir. Anestol merhemin sık kullanımı ciltte ciddi tahrişe kızarıklığa sebebiyet verebilir.

Penisin uç kısmında kullandığınız zaman idrar yaparken yanma sızı tahriş olması olası bir sonuçtur.

Anestol pomad kullanmaya başlamadan önce bölge yıkanıp temizlenmelidir. İnce bir tabaka halinde penis ucuna değmeyecek şekilde sürerek masaj yapılmalıdır, ilişkiye girmeden önce ıslak mendille bölge tekrardan temizlenmelidir veya prezervatif kullanılmalıdır. Boşalmanın erken gerçekleşmemesi için ideal bekleme süresi 30 dakikadır. Eğer hemen cinsel ilişkiye girilecekse kesinlikle prezervatif kullanılmalıdır. Çünkü ilaç yakıcı bir özelliğe sahip olduğu için vajinayı yakacaktır ve kesinlikle zevk alınmıycaktır. Partnerinizin acı, sızı duyması halinde sizin de performansınızı etkileyeceği için ilişki öncesinde bu önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ederiz.

 

ANESTOL POMAD GECİKTİRİCİ ALTERNATİF DİĞER KREMLER

 

Sizler için önerebileceğim Anestol Pomad da eşdeğer alternatif geciktirici olarak Emla kremi öneriyorum.

 • Emla krem piyasadaki en iyi uyuşturucu özelliğine sahip olan bir kremdir.
 • Fiyatı yüksek olduğu için Anestol pomad 2.Sırada tercih ediliyor.
 • Bir diğeri ise Lidestol. Lidestol; Emla ve Anestol krem kadar etkili olmasa da bazı kullanıcıların fayda gördüğü bilinmektedir. Alternatif olarak geciktirici spreyler ve jeller mevcuttur.

 

ANESTOL POMAD DİĞER KULLANIM ALANLARI

 

Anestol uyuşturucu krem acıyı, sızıyı hafifletme özelliğiyle bilinen bir ilaçtır.Son zamanlarda bayanların epilasyon sonrası aciyi hafifletmek ve ağda öncesi acıyı en aza indirgemek için kullanilan anestezik bir kremdir. Son zamanlarda üroloji doktorlarının geciktirici olarak da hastalarina tavsiye ettiği bilinmektedir. Anestol pomadın faydalarını yazımızı takip ederek yorumlar kısmından bakabilirsiniz.Sizlere maddeler halinde Anestol merhemin kullanım alanlarini paylaşmak istiyorum.

 • geciktirici olarak erkekler tarafından kullanılmaktadır, hissizlik etkisi verdiğinden erken boşalmayı geçirktirmektedir.
 • iğneli epilasyon tedavisinde kullanılır.
 •  meme ucu çatlaklarında,
 •  Hemoroid (basur)tedavisinde,
 • anal fissür açısından oluşan çatlaklarda,
 •  deri üzerindeki hasar görmüş ciltteki Acıyı azaltmak için 
 • Güneş yanığına baglı sızıyı azaltmak için,
 •  ağda öncesi uyuşukluk hissi verip acıyı azaltmak için.
 •  lazer epilasyon sonrasında acıyı hafifletmek için kullanılır.
 •  ilk gece korkusunu yenmek için kaydırıcı olarak kullanılabilir..
 •  ilişkide acıyı azaltmak için, sinirleri uyuşturur acıyı azaltmak için kullanılır.
 • bıyık ve kaş bölgesinde ağda sonrasında acıyı azaltmak için kullanılır.

 

ANESTOL POMAD NASIL SÜRÜLÜR? 

 

Anestol uyuşturucu merhem kullanım şekli derimizde uygulayacağımız bölgeye göre değişiklik göstermektedir, cildimizde tahrişe sebebiyet vermişse hasar görmüş bir derimizde uygulayacak isek Anetol krem küçük bir miktar halinde elimize alıp deriyeiyce yetireceğiz.Eğer cinsel ilişkide  geciktirici olarak kullanacak isek kremi uygulayacağımız bölgeyi ilk önce yikayip temiz olmasına dikkat ediyoruz,en fazla 5 gram kullanabilecek şekilde penis bölgesine kullanıyoruz kremi iyce yedirerek masaj yapiyoruz kesinlikle penis uç kısmına sürmüyoruz.

Anestol kremi yakıcı özelliği olduğu için vajina içine kesinlikle sürmüyoruz.

 

ANESTOL POMAD  KULLANIM DOZU ve ŞEKLİ

Anestol krem en doğru kullanım yöntemi doktorun size reçete ettiği şekilde kullanılması ve uygulanmasidır. Anestol krem günde iki üç defadan fazla kullanımı uygun değildir, tek seferde kullanımı 5 gram yani bir nohut büyüklüğünü geçmeyecek sekilde kullanılmalıdır. Anestol Pomad ya da Emla krem vajina çevresine sürülmelidir. Penis ucuna ve vajina iç kısmına yanma hissi ve aci vereceğ,i icin kesinlikle kullanilmamalidir. Her ilaç ve krem kullaniminda en iyi sonucu almak için doktorun önerdiği , kullanma talimatına uymalisinız.

 

ANESTOL POMAD VAJİNA DA NASİL KULLANİLİR?

Anestol Pomad ya da Emla krem cinsel ilişki öncesi vajinanın çevresine giriş bölgesine sürülmesi uygundur. Kesinlikle vajina iç kısmına gelmeyecek şekilde uygulamak gerekir. Anestol merhem vajina ya sürerken 5 gram gecmiycek  şekilde bir nohut büyüklüğünde kullanılması önerilmektedir.

 

ANESTOLPOMAD HEMOROİD DE NASIL KULLANILIR? 

Anestol uyuşturucu merhem, hemoroid de ağrı sızıyı dindirmek için makat içine  girmeyecek şekilde dış yüzeye uygulanarak kullanılır. Anestol Pomad uyuşturucu özelliği sayesinde kısa bir süre sonra hemoroide bağlı ağrınizda rahatlama sağlayacaktır.

 

ANESTOL POMAD MAKATA NASIL UYGULANIR?

Anal fissür denilen yani makat çatlağı olarak da bildiğimiz makat bölgesinde küçük yırtıkların kesik kesik gibi hissetmemize neden olabilecek, bizi ağrı sızı içerisinde bırakabilecek ciddi manada rahatsızlık veren bir durumdur. Oturmada,kalkmada,yürümede hasta güçlük çekebilir. Böyle bir şikayetiniz olduğu zaman ilk önce doktorunuza başvurun size reçete ettiği ilaçları tedavinizde kesin sonuç almanız için eksiksiz kullanmanız gerekir. Muhtemelen doktor ağri ve acınızı hafifletmek için Anestol Pomad önerecektir. Bu sayede anlık rahatlama sağlamanız mümkün olacaktır. Ancak göz ardı etmememiz gereken bir konu ise anestol pomad  anĺık rahatlatıcı tek başına tedavi edici olmayışıdır. Anal fissür tedavisinde doktorunuzun size daha başka önerdiği ilaçlar da olabilir eksiksiz kullanmanızı öneririz.

 

ANESTOL POMAD HAMİLEİIKTE KULLANIMI?

 

Anestol Pomad hamilelik esnasında kullanılması gerekiyor ise öncelikle mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Deri yüzeyinin altına ulaşan bir krem olduğu için kana karışma riskini göz ardı etmeyiniz.

 

ANESTOL POMAD EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMİ

 

Anestol krem emzirme döneminde kullanılması anne sütüne geçtiği için bebeğin sağlığını olumsuz etkileyeceği için kullanılması tavsiye edilmez

 

ANESTOL POMAD AĞDA ÖNCESİ KULLANIMI

Bayanların en büyük sorunlarından biri olan tüylenmedir. Bayanlar tüylenmeden kurtulmak için çeşitli yollara başvurmaktadırlar.,bunlardan bazıları tüy dökücü krem, jilet kullanımı, epilasyon cihazı ve lazer epilasyondur.Jilet ve tüy dökücü kremler kıl köklerini beslediği için daha sık daha kötü bir şekilde çıkmaktadır ve bu işlemler sırasında jileti ve tüy dökücü kremi kullanırken kılın kıl kökü geliş  yönüne dkkat etmeliyiz,aksi durumda batıklara neden olacaktır. Ancak bu işlemler 1 hafta ancak tüysüz kalmamizi sağlayacaktır. Lazaer epilasyon biraz daha ağrılı bir işlem olduğu için ve kanser riski olabileceği düşüncesi ile çok kişi tarafından tercih edilmeyebiliniyor .Bayanlar ağrılı olmasına rağmen daha sağlıklı ve daha uzun süre pürüzsüz bir görünüme sahip olmak için ağda yöntemini tercih ediyorlar. Bazılarımızın deri hassasiyeti kişiye göre değişiklik  gösterebildiği için  ağda sırasında acı duymamız kaçinilmaz oluyor.Ağda öncesi ağrıyı azaltmak için Anestol Pomad krem öneriyoruz ağda öncesi uygulanacak bölgeye yarım saat önceden ince bir tabaka halinde kremi sürüyoruz ve 30 dk bekliyoruz,daha sonra ağda işlemimize geçiyoruz Hassas bir cilde  sahip iseniz az etki görebilirsiniz eğer hassas bir cilt yapınız yok ise kesin sonuç alıp ağdanızı ağrısız ve acısız bir şekilde tamamlamış olacaksınız.Anestol pomad kremi bıyık ve kaş  aliminda da aynı şekilde uyguluyoruz.

 

ANESTOL POMAD ÇOCUKLARDA KULLANIMI

 

Anestol Pomad krem küçük çocuklarda uygulanırken bazı dikkat etmemiz  gereken konular var. Bunlardan bazıları çocuklarda en küçük doz şeklinde başlanması Anestol Pomad açık yara ve yanığa kesinlikle uygulanmaz,yüze sürerken özellikle göz cevresine ve göz kenarına sürmemeye dikkat etmeliyiz.Dudaklara ve burnun iç kısmına sürülmesi de yanma hissi yapacağı için çocuklar  genel olarak daha hassas bir deriıe sahip oldukları için canlarını daha çok yakacaktır.Anestol merhem ćocuklarda kullanmadan önce  doktora mutlaka danışılmalıdır.

 

ANESTOL POMAD YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Her ilaç ve krem de olduğu gibi Anestol Pomad kreminde kişinin duyarlılığına hassas cilt yapısına  bağlı olarak bir takım yan etkileri vardır. Bu yan etkiler herkeste aynı şekilde olabilecek diye söz konusu değildir. İlacın dozunun doğru ve düzenli kullanıldığında nadirende olsa bu gibi şikayetler ile karşılaşma riskiniz çok aza inecektir. İçinde bulunan etken maddesi (Lidokain} e karşı duyarlılığınız varsa Alerjik bir reaksiyon görülebilir. Fazla doz aşımında ve deri altında kanımıza geçip herhangi bir kızarıklık kaşıntı şeklinde görükebilir..Anestol uşturucu krem  yan etkilerinden bahsetmek istiyorum.

 • Sinirlilik hali kaygı yapabilir.
 • Baş dönmesi olabilir.
 • Görmede bozukluk bulanık  görme,
 • Titreme ısıtma
 • Nöbet, bayginlik hali cilt yüzeyinde kaşıntı,Kızarıklık,tahriş,döküntü kabarıklık  ve aşırı hassasiyet bunlardan bazılarıdır.. Bir veya bir kaç tanesi olduğu zaman kremİ kullanmayı birakip doktorunuza danışın.

 

 

 

ANESTOL POMAD SATIŞ  FİYATI

Anestol Pomad krem doktor tarafından reçete ile satılan bir ilaçtır..Anestol krem iSGK ödemeli de alabilirsiniz. Bu kremi kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın şikayetinizi bildirip ona göre kullanmanizda fayda sağlanacaktır.

Anestol pomad ,2018 satış fiyatı. 9,75 TL’dir

.

ANESTOL POMAD KULLANICI YORUMLARI

Sizlere Anestol pomad krem kullanıcı yorumları hakkında  sizlere sitelerden, kadın forum bloglardan ,sosyal medya üzerinden yaptığım araştırmalar sonucunda Anestol merhem kullanan kullanıcıların gördükleri etkileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

 

 • Bizim en önemli sorunumuz eşim ile yaşadigimiz cinsel ilişki sirasinda idi eşim erken boşalma problemi yüzünden kendini suçlu hissedip ilişkimiz resmen kâbusa dönüşmüştü  bir arkadaşımın önerisi ile Anestol krem sayesinde sağlıklı bir ilişkiyi  sürdürmeye başladık.
 • Hemoroide bağlı inanılmaz derecede bir ağrı içerisindeydim, doktorum Anestol merhem önerdi inanılmaz derecede rahatladım.
 • Mucizevi bir krem  her evlde mutlaka olması gerekltiğini düşünüyorum.
 • Hassas bir cilt yapısına sahip olduğum için güneş kremleri kullanmama rağmen cildimde çok fena kızarıklıklar olurdu aıcı duyardim ama bu yaz anestol krem sayesinde bu sorundan kurtuldum.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Songül dedi ki:

  Bilgiler çok güzel, teşekkür ederiz .. 🙂

 2. Kazım dedi ki:

  Partnerimle denemeyi düşünüyoruz. Fakat korkuyoruz ilişki öncesinde alerjimiz olduğunu anlamak için deneme yapmalımıyız ? Lütfen bize yardımcı olun

  1. Yaprak dedi ki:

   Kazım bey; alerjik bir durum oluşması çok olası değil ancak anestol pomad bir uyuşturucu kremdir ve sizin normal durumunuza bağlı olarak süreyi çok fazla uzatabilir ve cinsel hazzınızı düşürebilir

 3. Erkan dedi ki:

  Bende almak istiyom

  1. Yaprak dedi ki:

   tüm eczanelerden reçetesiz bir şekilde, sorunsuz olarak temin edebilirsiniz

   1. Okan dedi ki:

    Eminmisiniz yaprak hanım 🙂 recete ile satılır ibaresi var

    1. Yaprak dedi ki:

     Antestol tüm eczanelerde reçetesiz bir şekilde satılan bir merhemdir.

 4. Erkan dedi ki:

  Anostol kiremi denemek istiyom

 5. Yakup dedi ki:

  Yaprak hanim peki allerjik bi durumum olup olmadığını bilmiyorum kullanmaya baslarsam eger bunu sıkıntı yasarmiyim sizce teşekkürler simdiden

  1. Yaprak dedi ki:

   Anestol pomad genelde alerji yapan özellikte bir merhem olmamakla birlikte, çekinceleriniz var ise bir dermatolog yardımı alabilirsiniz. Bunun dışında piyasada satılan geciktirici özellikli anti alerjik ürünlerden kullanarak durumunuzu riske atmamayı da tercih edebilirsiniz.

 6. Cem dedi ki:

  Yaprak hanım bu ürünü ilişkiden önce surecegiz. Sonra masaj yapacağız orasını anladık ama. Islak mendille silin demisiniz ne zaman silelim yani krem ne kadar süre deride kalsın?

 7. Yunus dedi ki:

  Anestol pomad her eve lazım anal ılıskıde acıyı tamamen yok edıyor ben denedım her hangı bır sorun olmadı

 8. Fikret dedi ki:

  egzama Sedef e kullanılırmı

BİR YORUM YAZ