Kategoriler

Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Örnekleri

Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri ve Örnekleri
  • Örgü
  • 12/03/2023 08:32 | Son Güncellenme: 12/03/2023 08:52
  • 0
  • 211

Birbirinden şık, birbirinden güzel ve bir o kadar da sevimli örgü erkek bebek yelek modelleri galerisi ile bebek örgülerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfada sizler için çok güzel bir galeri hazırladık. Konumuz erkek bebek yelekleri örgü ile olanları üzerine olacak.

Erkek Bebek El Örgüsü Yelek Modelleri ve Modası

 

Örgü yelekler, bebek örgüleri arasında en çok kullanılan kıyafetlerin başını çeker. Anneler bebeklerini soğuklardan korumak için yelekleri çok sık kullanır. Yelekler, her zaman bebekler için gözde kıyafetlerden olmuştur. Bizim alanımız örgü üzerine olduğundan biz bu sayfamızda el örgüsü erkek bebek yelek modellerine değineceğiz.

 

Bütün bebek örgüleri galerilerimizde olduğu gibi erkek bebek örgü yelek modelleri galerimiz de çok güzel oldu. Birbirinden güzel, birbirinden şık tam 100 adet el örgü erkek bebek yelek modeli bizleri bekliyor.

O zaman lafı fazla uzatmadan galerimizi incelemeye başlayalım, değil mi? Yorumlarımızı daha sonra yaparız. Şimdi sizleri güzel mi güzel hepsi de örgü işi erkek bebek yelekleri ile baş başa bırakalım. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz…

İster kız olsun ister erkek olsun bebekler için yapılan hazırlıklar her aile için oldukça önemlidir. Yapılan kıyafetler, örülen örgüler, bebek için hazırlanan mobilyalar, belli zaman sonra bebek odaların da yerini alır.

 

Bebekler için yapılan hazırlıklar genellikle süveter, hırka, kazak, patik, yelek, şapka ve bere modelleridir. Örgü erkek bebek yelek modelleri olarak internet üzerinden çok fazla model de bulabilirsiniz.

Genellikle anne ve büyükler bebekler doğacağı zaman yaz kış demeden her zaman örgü örerler. Kız bebekler için daha çiçekli ve daha renkli modeller tercih edilirken erkek bebekler için örgü yelek örnekleri de dahil genellikle mavi, beyaz ve düz renkler tercih edilir. Bebekler için bir çok model bulabilirsiniz.

 

Nasıl bir model tercih edeceğinize karar verdikten sonra gerekli malzemelerin de temin edilmesi gerekir. Örgü örmeyi bilenler için oldukça basittir. Bunun için örgüye nasıl başlanacağını bilmek gerekir. Şimdi de örgüye yeni başlayan ziyaretçilerimiz için kısaca örgü tarifi yapmaya çalışalım.

 

Örgü Erkek Bebek Yeleği Örmek İsteyenlere Öneriler

Erkek bebekler için örgü yelek örmeye karar verdiyseniz eğer modeli belirledikten sonra hangi model ve şiş kullanacağınıza da dikkat etmek gerekir. Eğer yelek örmeye daha açacak olursak erkek bebek yeleği örmeye karar verdiyseniz, şimdi bir kaç ip ucundan bahsedeceğiz. Aşağıdaki ufak tüyoların işinize yarayabileceğini düşünüyoruz.

  • Erkek bebekler için yelek örecek iseniz tığ veya şiş tercih edebilirsiniz.
  • Çeşitli motifler ve renkli ipler kullanarak yelek örmek daha ön plan da gösterir.
  • Yeleği ördükten sonra modele göre düğme seçmek de daha güzel gösterebilir.
  • Genellikle yelek modellerin de örgü yapılacaksa ilk olarak alt kısmından başlanarak yaka kısmına doğru örülmeye başlanır.
  • Tığ ve şiş için yapılan yelek modelleri örgü olanları için konuşuyoruz genellikle daha farklıdır. Bu nedenle modelleri de ona göre seçmek gerekir.

Örgü örmeye başlarken bu gibi şeylere dikkat ederek örgü yapmak yapılan modeli daha güzel gösterecektir. Bu nedenle erkek bebek yeleği örmeye başlamadan önce mutlaka nasıl örüleceğine ve hangi tip şiş kullanılması gerektiğine de bakmak da fayda var.

Bu önerileri örgü erkek bebek yelek modelleri galerisindeki beğendiğiniz herhangi bir örgü bebek yeleği modeline uyarlayabilirsiniz. Çok güzel sonuçlar alacağınıza hiç şüphemiz yok.

 

En Güzel Örgü Erkek Bebek Yelek Modeli Yapımı

Sadece örgü yelek için söylemiyoruz, erkek bebek için herhangi bir şey örülecekse ilk olarak belirlenmesi gereken ip seçimi ve yeleğin modelidir. Her ip her modele uygun olmayabilir. Özellikle ince ipler kullanıldığı zaman kalın kazaklar örmek pek mümkün olmaz.

Bunun için daha kalın bir ip ve şiş de tercih edilmelidir. O modele ve ipe uygun da şiş tercih edilmelidir. Özellikle ince şişler için ince ip kalın şişler için ise kalın ipler tercih etmek daha sağlıklı olacaktır.

Erkek bebek örgü yelek modelleri için en çok tercih edilen renk ise mavidir. Mavi rengin de şapka, atkı, süveter, kazak gibi birçok ürün örebilirsiniz. Erkek bebekler için örülen ürünler de genellikle çok fazla boncuk tipi malzemeler tercih edilmez. Daha sadece modeller yapılır.

Bu yazılara da bakın:

Kız Bebek Örgü Yelek Modelleri ve Modası

Çok Güzel Kolay Örgü Bebek Tulum Modelleri

Örgü Bebek Bere Modelleri ve Modası

Örgü Bebek Bere Modelleri ve Modası

Örgü Erkek Bebek Yelek Modelleri Galerisi

Ancak hırka gibi ürünler ördüğünüz zaman da düğme dikebilirsiniz. El örgüsü erkek bebek yelek modelleri olarak oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Bunun için çeşitli modeller bularak ve istediğiniz ipi de tercih ederek örmeye başlamak da mümkündür. Yeleğiniz bittikten sonra bizimle paylaşabilirsiniz. Biz de burada ya da sosyal medya hesaplarımızda sizin el emeği örgülerinizi diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ