Kategoriler

Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır

Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü sprey, istenmeyen tüylere yeni bir yöntem olarak çıkmıştır.

Kadın ve erkekler için farklı ciltlere göre değişen geniş bir yelpazeyle piyasaya sürülen tüy dökücü kremler kullanan tüketicilerden çok olumlu geri dönüşler almayı da başarmıştır.

Kıl köklerinin içinde bulunan proteinlerin gücünü azaltıp tüylerin düşmesine yardımcı olma prensibi ile etki makenizması çalışmaktadır. Sprey şeklinde olması ise erişmekte olan bölgelere rahat bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan bir faktördür ancak sprey değil de krem formunda olan tüy dökücüler de oldukça başarılı ve rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Tüy Dökücü Krem ve Spreyler ve Kullanım Şekilleri:

Tüy dökücü sprey kullanan kişiler çok iyi bilirler olabilecek en acil durumda en hızlı ve zahmetsiz sonuca sprey ile ulaşabilmektedirler. Eğer sizlere istenmeyen tüylerinizle alakalı sorunlarınız varsa en kısa sürede sprey kullanımına başlayabilirsiniz.

Ciltte ipeksi bir yumuşaklığı ulaştırıp, zarar vermeyecek şekilde rahat ve hızlı bir yöntem ile tüy köklerinizi saniyesinde düşürmeyi başarmaktadır.

Tüy Dökücü Kremlerin İçeriği:

Badem yağı, yasemin kokusu ve lotus çiçeği kokuları bulunmaktadır.

Kullanmak içinse öncelikle küçük bir bölgenizde başlamanızı tavsiye etmekteyiz. Eğer ilk defa kullanıyorsanız tabii. Vücudunuzun küçük bir yerine sürdükten sonra vereceği tepkiye göre de kullanıma başlayabilirsiniz. Spreyi sıkıp on dakika kadar bekleyin ve kutu da bulunan spatula yardımı ile bölgeyi kazıyın. İşlemi tamamlayıp sonra ılık su ile yıkayın.

Tüy Dökücü Sprey Nasıl Kullanılır?

tüy dökücü krem nasıl kullanılır

Tüy dökücü sprey kullanımı için yukarı da belirtmiştim şimdiyse biraz daha detayına gireceğiz. İstediğiniz bölgeye satın aldığınız tüy dökücü spreyi duşa girmeden önce uygulamalısınız. Ardından ise kutusunda bulunan spatula yardımı ile onu kazımaya başlamalısınız. Burada kazımak dediğimiz ise cildinizi tahriş edilecek yükseklik bir baskı değil. Sadece tüy dokularına ulaştığınızdan emin olana kadar devam etmelisiniiz. Sonrasında on dakika kadar bekletip ılık su ile yıkayıp temizleyin.

Veet Tüy Dökücü Sprey ve Fiyatı

İstenmeyen tüylerinizden kurtulabilmek için yapmanız gereken tek şey satın almak. Fiyat ortalaması ise 10 ve 15 TL olarak değişmektedir.

Siz de en kısa sürede kullanmaya başlayarak vücudunuzda istemediğiniz tüylerden ve kıllarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sadece kendi cildinize en uygun olan Veet tüy dökücü sprey seçip başlamalısınız. Kullanırken de mutlaka 12 dakikadan daha fazla sürmemelisiniz.

Vajinal bölge, kulak, anüs, baş bölgeleri için kullanılmamalıdır. Vajinal bölgenize epilasyon yapmak için en uygun ve sağlıklı yöntem, biraz ağrılı da olsa ağda yöntemidir. Doğru şekilde yapıldığında, tüy sökücü spreyler kadar pratik olmasa da sanıldığı kadar zahmetli bir uygulama değildir. Vajinaya nasıl ağda yapılır yazımıza bakarak işin inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Doğru kullanım bölgeleri ise bacak veya koltuk altıdır. Bikini ve kollar da tercih edilebilmektedir. Kullanacağınız açılar oldukça önemli bunu asla unutmamalısınız. Leke veya kızarmış, kesilmiş bölgelerinize uygulamayın. Kullanmak isterseniz de mutlaka bir doktordan onay alarak kullanmanızı tavsiye ederiz. 3 gün içinde sadece bir defa yapabilirsiniz. Kullanılan günden sonra deodorant, parfüm, sprey ve güneş koruyucu gibi maddeleri kullanmamalısınız.

Veet ve tüketiciler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre de yenilik kazandırmaktadır. Sizde en kısa süre içinde Veet ailesine katılabilir ve bu tüketiciler arasına girebilirsiniz. Kullananların arasından en çok olumlu geri dönüş yapılmaktadır. Market veya eczanelerde satın alarak veet ailesinden bir parça olabilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem Kullanmanın Avantajları:

Tüy dökücü kremlerin pek çoğu içerdiği malzemeler sebebiyle, kıl köklerini zayıflatıp tüyleri azaltmada etkili bir görev görmektedir.

Ayrıca sprey ya da krem kullanarak tüylerinizi tamamen ağrısız ve acısız bir şekilde dökebilir, pürüzsüz güzelliğe ve temizliğe zahmetsizçe kavuşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ