Kategoriler

Lavanta Kürü İbrahim Saraçoğlu Cilt Güzelliği

Lavanta Kürü İbrahim Saraçoğlu Cilt Güzelliği
  • Cilt Bakımı
  • 08/07/2017 17:30 | Son Güncellenme: 27/06/2023 01:23
  • 0
  • 3.361

İbrahim Saraçoğlu Cilt Güzelliği, Sivilceleriniz için bitkisel çözüm arıyorsanız Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan lavanta kürü oldukça etkilidir. Lavanta kürü, cildinizin renk tonunu açar, daha sağlıklı görünüm elde eder, sivilceleri yok eder, ciltte oluşmuş olan dalgaları yok ederek ve size güzelliğinizi geri verir.

İbrahim Saraçoğlu Cilt Güzelliği İçin Tavsiyeler

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, cilt güzelliğiniz için bazı tavsiyelerde bulunuyor. Kadınların kullandıkları pahalı kremlerin tek amacı cildinizdeki sorunları gizlemek ve örtmeyi başarır. İbrahim Saraçoğlu lavanta kürüyle cildinizdeki leke ve sivilcelerden daha kısa bir sürede sizi kurtarır. Bu durumda da yüzünüzü gizlemek zorunda kalmazsınız.

İbrahim Saraçoğlu lavanta kürünü uygulayıp daha sonrasında her geçen gün cildinizşn daha sağlıklı görünmeye başladığını görecek, cilt rengi açılacak ve sivilceleriniz zamanla yok olmaya başladığında gözlerinize inanamayacaksınız

Güzelliğiniz için Kremlere Dikkat Edin

İbrahim Saraçoğlu kremler ile tavsiyelerde bulunuyor. Nemlendirici özellikleri de olsa kremlerin içerisinde parafin ve vazelin ile cildinizin hava ile temasını kestiklerini söylemektedir. Gündüz ciltteki havanızı keserseniz, gece 8 saatlik zamanda hava alan cildiniz kendini toplamaya  çalışır fakat yeterli olmaz. Çünkü cildinizin ihtiyacı gece ışığı değil, doğal güneş ışığıdır.

Bunların dışındaysa birçok krem doğal maddeler içermez. Güneş ışığının bu kimyasalları ile reaksiyona girmesi cildinizdeki lekelerin daha kalıcı olmasını ve belirgin olmasına yol açar. Yeni oluşacak olan lekelere de sebebiyet verebilir. Bu durumda da bir müddet sonra fondötensiz ve kremsiz dışarı çıkmak istemezsiniz.

Lavanta Kürü ile Cilt Güzelliğinizi Geri Kazanın

İbrahim Saraçoğlu Lavanta kürüyle bozulmuş olan cildinize doğal cilt güzelliğinizi geri kazandırmayı amaçlamaktadır. Lavanta kürü uygulandığı zaman kırışık olan ve lekeleriniz kaybolmaya başlayacak, sivilceniz varsa onlar da yok olacaktır. Lavanta kürüyle cilt renginiz açılır ve cildiniz daha mükemmel bir canlılık kazanır.

Lavanta Kürü ile doğal güzelliğe kavuşun

Lavanta kürünün etkisini yaşınız kaç olursa olsun ve genç o kadar daha çabuk fark edilir. Eğer orta yaşı geçtiyseniz, lavanta kürünün etkilerini en geç 15 günde belirgin olarak görürsünüz. Sonuca bakacak olursak, yaşınız ne olursa olsun, ciltteki lekelerden ve sivilcelerinizden kurtulmak ve doğal güzelliğinize ulaşabilmek için lavanta kürü mükemmel bir çözüm olacaktır.

Lavanta kürünü uygulayıp daha sonra krem ve fondöten uygulama ihtiyacını artık hissetmezsiniz.

Çilek Lapası

 

Kaşık veya ezilmiş bir porsiyon olacak şekilde çilek, fazlaca bekletmeden her öğle yemeğinden yarım saat önce yenilmelidir. Çilek lapası karaciğer yetmezliği olan kişilere karşı önemli bir takviyedir.  Çileklerin hormonsuz olması gerekir.

Haşlanmış Enginar

Karaciğerin daha sağlıklı ve düzenli çalışabilmesi için enginar da oldukça yararlıdır. Haftada iki-üç sefer 1 porsiyon, dilimlenip az bir suda haşlanmış enginar  tüketin. İçerisine  porsiyon başı 1 çorba kaşığından fazla sıvı yağ katmamalısınız ve tuz asla kullanmayın.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ