Kategoriler

Örgü Bayan Patik Modelleri, Patik Resimleri ve Modası

Örgü Bayan Patik Modelleri, Patik Resimleri ve Modası

Bu sayfadaki galerimiz, örgü bayan patik modelleri ile ilgili olacak. Her zamanki gibi yine çok güzel bir galeri daha hazırladık. İsterseniz el örgüsü bayan patik modelleri galerisini incelemeye koyulalım. Dile kolay,  tamamı örgü bayan patik modeli bizleri bekliyor. Modelleri inceledikten sonra yorum bırakmayı unutmayınız.

Bir başka örgü modelleri galerili sayfamız ile daha birlikteyiz.

Çok Güzel Kendin Yap Örgü Bayan Patik Modelleri

Soğuk geçen kış aylarında ayaklarımızı sıcacık tutan örgü işi bayan patik modellerinden en güzellerini sizin için bir araya getirdik. Bütün sayfalarımızda olduğu gibi bu sayfamızdaki bayan patik modelleri örgü ile yapılan patiklerden oluşuyor.

 

Galerimizi hazırlarken patik modellerini olabildiğince çeşitlendirmeye gayret gösterdik. Sıradan patiklerden ziyade uzun bot tarzı patiklere de yer verdik. Kısa tip olanlarına da değindik. Çeşitlilik bakımından her çeşit modele ayrı ayrı değinmeye çalıştık. Kolay örgü bayan patik modelleri, fiyonklu patikler, uzun bot görünümlü bayan patikleri, çiçek işlemeli, değişik motifli patikler ve daha bir çok patik modeli. Hepsini galerimizde bulabileceksiniz.

 

Uzun yıllardır ninelerimizin ellerinden düşmeyen, aynı zamanda meditasyon aracı olarak ta kullanılan örgü patik modelleri bayan, bebek, çocuk demeden çeşitleri kış ve sonbahar aylarında yediden yetmişe ailecek kullanılan modellerdir.

El emeği şeklinde yapılan örgü patikler, hem anlamlı hem de kullanışlı türden hediyelik eşya olarak ta kullanılmaktadır. Evlenecek kızların olmazsa olmaz çeyizlerinde bulunan örgü bayan patikleri bunlardan biridir. Patiklerde birçok çeşit bulunur.

Günümüzde internet ortamında rahatlıkla ulaşacağınız örgü bayan patik modelleri kolay anlatım sayesinde her bayanın evinde kolayca yapabileceği türdendir. Örneğin en kullanışlı ve basit model olan patik modellerinin başında tığ işi örgülü patik modeli yer alır.

Genelde internet sayfalarında ilk sırada çıkan bu model, hemen hemen yeni örgüye başlayacak herkese önerilen bir türdür. Yapılışı itibari ile kolay sayılır. Ayrıca her renkten yapabileceğiniz bu örgü patikler hem kendinizin hem de çevrenizin kullanabileceği türde olan patik modellerinden birisidir.

 

Değişik Değişik Bayan Örgü Patik Modelleri Vardır

Gelişen sosyal medya sayesinde her yeni gün yeni modellere yer veren uzman kullanıcılar ve özellikle bu işi yapanlar değişik modellerle dikkat çekmeye devam ediyor. Karpuz dilimi patik yapımı bunlardan biri olup çok kolay patik modelidir. Dikkat çekici olması modelin hem görsel açıdan çok renkli hem de kısa sürede biteceğinden kaynaklanır.

Toplam 2 şişle birlikte yapılan karpuz dilimli örgü bayan patik modeli, yine örgüye yeni başlayan kişiler için oldukça kullanışlıdır. Yine iki şişle yapılan oklava patik modeli de karpuz dilimli patik modeline çok benzer bir modeldir. Çok kolay ve kısa sürede yapılan bu modelde birçok bayanın tercih ettiği modeller arasındadır.

Görsel anlatımlı ve videolu örgü bayan patikleri daha birçok çeşitte sunulup zor olan modelleri de vardır. Örgü işinde uzmanlaşmış kişiler tıpkı makine örgüsü gibi hiçbir kötü görünüme maruz kalmadan istenilen ve beklenen düzeyde işini bitirir. Çeyizlerde kullanılan seccade patik birleşimi hediyelik bohçalara çok yakışan ve senelerdir kullanılan bir gelenek türüdür.

Böyle durumlarda uzman örgücüler gerek mağazalarda gerekse internet üzerinden istediğiniz örgü patik modellerini uygun fiyata yaptıracağınız kolaylık sunarlar. Ulaşım bakımından da bir tık uzağınızda olan örgü modelleri yeni müşterilerine yola çıkmayı bekler. Zaten çok yoğun ilgi gören bir konu olduğundan genellikle sosyal medya üzerinden satışları yapılmaktadır.

 

Bayanlar İçin Patik Modelleri Kış Aylarının Vazgeçilmezidir.

Değişik patik modellerinden satışlar gerçekleştiren örgü dünyası her zaman yeni modellerle karşınıza çıkmaya devam edecektir. Farklı bir model olan sutaşı örgü bayan patik modelleri arasında oldukça revaç gören bir çeşittir. Delikli bir model olmasından dolayı ayağı terletmeyen bir yapıdadır. Bu yüzden çok sık kullanılan değişik modeller arasındadır.

 

Örgü Bayan Patik Modelleri Galerisi

Kısaca örgü dünyasına yeni giriş yapacak kişiler açısından internet üzerinden yapılan paylaşımlar oldukça donanımlı ve kolay anlatımlı patik modelleridir.. Öğrenmek isteyen kişiler hobi olarak ta yapabileceği örgüler zamanını da güzel değerlendirmesine vesile olacaktır.

 

Kış aylarında el emeği göz nuru olarak satışa çıkartılan patik modelleri her evde bulunması gereken giyim eşyaları arasındadır. Zaten örgü patik modelleri bayanlar için soğuk kış günlerinde ayakları soğuktan korumak için bire birdir.

Ev hanımları arasında örgü patik giymeyen neredeyse yok gibidir.

Öyle değil mi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ