Kategoriler

Simflat Zayıflatır mı? Simflat Nedir, Ne İşe Yarar?

Simflat Zayıflatır mı? Simflat Nedir, Ne İşe Yarar?

Simflat gerçekten zayıflatır mı? Merak edenlere… Simflat; bağırsak ve sindirim sisteminde sorun yaşayanların tedavi amaçlı kullandığı bir ilaçtır. Bu yüzden bağırsakları ve sindirim sitemini harekete geçirdiği için ilacı kullanan kişilerde zayıflama etkisi görülebilir. Bu ilaç karın ağrısı , şişkinlik , mide bulantısı gibi rahatsızlıklar için kullanılmaktadır. Bu hastalıklardan birini yaşamayıp sadece zayıflama amacıyla kullananlara bu ilaç kesinlikle önerilmez.  Aksi takdir de yan etki görülebilir ve kocaman bir bağırsak tembelliği hastalığına merhaba dersiniz.

Simflat Gerçekten Zayıflatır mı ?

Bu olay da daha büyük sorunlara yol açacaktır. Zayıflama isteğiniz rafa kalkacaktır. Çünkü bağırsaklarınız ilaç ve ya onu uyaran bir şey olmadan çalışmaya başlamaz. Yolunda giden sindirim sisteminizi bir kaç kilo vermek uğrana komple kaybedip , bozabilirsiniz.

Simflat Nasıl Kullanılır  ?

Simflat tok karnına alınmamalı, yemek yemeden yaklaşık 30 dakika önce aç karnına almalısınız. Kırma eritme ve çiğneme yapmadan, bir bardak su ile almalısınız. İçerisinde bulunan otilonyum bromür sindirim için bağırsaklardaki kasılmaları engellemektedir.

Bu ilacı Gün içerisinde  3 kez 1 er tane almalısınız. Eğer ilacın çok etki ettiğini ya da hiç etki etmediğini düşünüyorsanız doktorunuza danışmalısınız. İlacı kullanmayı unutursanız bir sonraki dozu almalısınız. Almadığınız dozu eşitlemek için 2 doz birden kesinlikle almayınız.

Simflat Ne İşe Yarar ?

Birçok kişinin ortak problemi olan hareketsiz ömür cevabında ortaya çıkan sindirim bozukluğudur. Bu ilaç sindirim problemlerinden olan midede oluşan şişlik, baskı, gerginlik hissi, ishal, mide bulantısı, karın ağrısı, bağırsak spazmı ve devamlı hela ihtiyacı şeklinde birçok hazım sorunlarını tedavi eden bir ilaçtır.

Sindirim sistemi karın bölgesindeki kaslarda oldukça etkili olmakta ve kullananlar tarafından oldukça sevilmektedir. Bu sebepten kullandığında sindirim sisteminde bulunan düz kasların üzerinde etkisi bulunmaktadır. İlacın kullanılması sevilen ve kısa sürede etki eden bir ilaç olarak bilinmektedir.

Simflat Muadili İlaçlar ;

Ekspaz 40 Mg

Ekspaz Plus 40 Mg/80 Mg 30 Tablet

Menoctyl 40 Mg 30 Film Tablet

Motıgen 40 Mg 30 Film Kaplı Tablet

Nospazm 40 Mg 30 Film Tablet

 

Simflat Zayıflatır mı ? Simflat Nedir , Ne İşe Yarar ?

Simflat Fiyat

Simflat Fiyat 2021 ; 31,10  TL ye satın alabilirsiniz.

Bu ilaç  40mg/80mg şeklide 30 film tablet şeklinde satılmaktadır.

Simflat Yan Etkileri ?

  • Deride Dökülme Kaşıntı
  • Ciltte Kızarıklık Ve Şişkinlik
  • Konuşamama Buna Neden Olan Dilde Ödem
  • Nefes Alıp Vermede Zorluk
  • Baş dönmesi

Yukarıda saydığımız maddeler an etkileri çok sık karşılaşılmamaktadır bilinçsiz kullanımlar sonucu ortaya çıkmakta olan yan etkileri bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ