Kategoriler

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal yollarla göğüs büyütme uygulamalarından bahsedeceğimiz yazımızın sonunda da Latin Amerika’da konu hakkına nam salmış Victoria Sandra isimli bir hanımın, doğal göğüs büyütme egzersizlerine ek olarak evde yapıp uyguladığı bir meme büyütme kremiyle ilgili ropörtajına da yer vereceğiz.

Hamilelik, emzirme, aşırı kilo kaybı ve doğuştan gelen özelliklere bağlı olarak küçük, hacmi azalmış göğüslere sahip hanımların, bıçak altına yatmalarına gerek kalmadan evde uygulayabilecekleri yöntemlerle göğüs büyütme sonucunu elde edebileceklerini biliyor muydunuz?

 

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

göğüs büyütme yöntemleri

Meme Büyütme Yöntemleri:

Hacmini kaydeben göğüslerinizi meme silikonu tarzında bir uygulamaya ihtiyaç duymadan, belirli oranda geri kazanabilirsiniz. Bu uygulamalar sonunda, ufacık göğüslerinizin bir Pamela Andersson göğsü haline dönüşmesini beklerseniz, sonunda hayal kırıklığına uğrayacağınızı en baştan belirtelim.

Ancak gözle görülür ve dokunulduğunda elle hissedilebilir oranda büyümeyle sonuçlanan göğüslere sahip olacağınız garanti.

Göğüs büyütmek için kullanabileceğiniz yöntemler kategorilerine göre şöyle ayrılıyor;

  • Beslenmeye Bağlı Sırlarla Göğüs Büyütme

  • Göğüs Büyütme Egzersizleri

  • Göğüs Büyütme Masajları

  • Göğüs Büyütme Ameliyatı ve Meme Estetiği

Vücudunuz, kendinize güveninizi ve yaşamınızı olumsuz yönde etkilediğinden emin olduğunuz bir şeyden yoksun hissettiğinizde kendine güvenmenin ilk adımıdır.

İstedikleri hayal ettiklerinden daha küçük göğüs boyutu, günümüzde birçok kadında rastladığımız bir sorundur. ince bir şekil almak için ancak eğri bir kadınsı vücut temyiz inkar edilemez, büst boyutunu artırmak istiyorsanız eminim ki şu anda etkin kozmetik göğüs büyütme prosedürleri vardır ve kadınlar vücutları hakkında daha bilinçli hale getirmek için daha büyük göğüsler için bıçak altına giren adayların sayısı da hızla artıyor, ancak bu prosedürler kesinlikle risk taşıyor ve pahalı oluyorlar.

Böylelikle iri göğüslere sahip olmak için bıçak altına girmek sizin için bir seçenek değilse göğüs büyütme için doğal yolları deneyin, doğal göğüs geliştirme prosedürleri size kozmetik işlemler ile aynı etkiyi vermeyecektir, sonuçları anında göstermeyeecektir, ancak doğal olarak bu doğal süreçleri düzenli olarak uygularsanız,  göğüs boyutunuza birkaç santim daha ekleyebilirsiniz.

Eşleşme veya asansör geliştirme yolları hakkında en iyi şey, yan etkilerden tamamen arındırılmış olmasıdır; Şimdi daha büyük göğüsler sırasında doğrudan dalgalara atlayacağız ve doğal diyet almaya başlayacak olursanız, yediğiniz yemekten vazgeçersiniz doğru diyeti elde etmek için bükme boyutunuzu arttıran bükülme şekli elde etmek için kesinlikle önemli olan aşağıdakilerden fazlasını içerin normal diyet numaralarınızdaki gıdalar Göğüs büyütmek için iki süt ürünü, bütün süt ürünlerini tercih eder, yağsız bir bütün süt peyniri tereyağı ghee pani sadece yağla doldurmazlar, aynı zamanda östrojen progesteron ve prolaktin gibi hormonlar ile birlikte değil bu hormonlar yararlı olabilir

meme hücrelerinin büyümesini hızlandırmak için üç soya ürünü büyütülmüş göğüs boyutu soya fasulyesi tofu dahil olmak üzere soya sütü soya sütü soya sütü sadece protein vitaminleri ve mineralleri açısından zengin değil, aynı zamanda besin maddeleri gibi iyi bir östrojen dozu içeriyorlar; bu da, kadın gövdesinde östrojen eksikliğini gidermekte ve bu da genellikle denemek isterseniz göğüs boyutunu artırmak için dört tohum sayısına sahip olan kadınlardan daha küçük göğüsler için bir neden oluşturmaktadır.

Daha büyük ve daha dolgun göğüs tohumları almak için en iyi yemlerden biri olabilir Keten tohumu da dahil olmak üzere tohumların her çeşidi Ayçiçeği tohumları kabak çekirdeği ve anason tohumları göğüs boyutunu artırmak için etkili olabilir

Rezene tohumları ve çemen tohumları ayrıca ekleme yeteneği taşıdığı kabul edilir kadınların en iyi boyutuna sahip olan bu tohumlar, vücutta östrojen üretimini arttıran fotoğraflarla dolu dolmuş gibi geliyorlar ve göğüs cildi fıstığını zenginleştiren 5 numaralı fındık protein ve sağlıklı diğer sağlıklı gıdalar daha iyi gelişiyorlar yağlı antep fıstığı ve ceviz kıyısında badem bulunur ve kaju fıstığı doğal östrojen açısından zengin bir kaynaktır, bu nedenle düzenli fıstıklarınızı normal diyetinize dahil edebilirsiniz göğüs hücrelerinin büyümesini canlandırabilen vücuttaki doğal östrojen seviyelerini artırabilir. Size daha büyük büst sayıları veren 6 numara deniz ürünleri, karides istiridyesinden başlamak üzere balıkları görmek için dolgun göğüsler için iyi bir seçimdir ve daha dolgun göğüsler vermek için etkili bir şekilde çalışabilir deniz ürünlerinde hormon sentezinde hayati bir rol oynayan manganez zenginleşir ve hormonal dengesini geliştirir ve göğüs hücrelerinin yedi büyümesine yardımcı olan üretimi artırır.

Taze meyveler ayrıca göğüs büyümesini teşvik eder.

Çilek ahududu karpuzu karpuzu elma kirazları gibi taze meyveler kızarmış ekmek kızartması için iyi bir kaynaktır Östrojen üretimini artırmak için vücuda yardımcı olabilecek doğal bir östrojen, ayrıca vücudun testosteron seviyesini düşürmede yardımcı olan taze meyveler, göğüs hücrelerinin büyümesini artırmak için etkili olabileceği gibi yalın da içermektedir et ve balık orkinos halibutu ve dişil yağlı et proteini ve normal yağlı diyetler gibi yağlar adil ayakkabılar vücudunuzu besler ve eğrisel bir vücut için hayati önem taşıyan genel refahı teşvik edecektir.

Bilhassa elma sirkesinin de göğüs büyütme üzerinde etkili olduğu iddialı mevcuttur. Elma sirkesi ile göğüs büyütme yazımızı da inceleyin

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ