Elma Sirkesi ile Göğüs Büyütme

Elma Sirkesi ile Göğüs Büyütme

Elma sirkesi masajı ie göğüs büyütmek mümkün mü? Her derde deva elma sirkesi ile göğüs büyütme,  bu kez de küçük göğüslerini doğal yoldan büyütmek isteyen hanımların imdadına yetişiyor.

İri göğüsler, haddinden fazla büyük olduğunda çok da elit bir görüntüye sahip olmasa da sivilce irisi diye amiyane olarak tabir edilen şekilde küçük göğüslere sahip kadınlar, bıçak altına yatarak göğüs büyütme ameliyatı olmak yerine doğal yöntemlere başvuruyorlar ve bu yöntemlerden bir tanesi de göğüslere düzenli olarak elma sirkesi ile masaj yapmak.

Elma Sirkesi ile Masaj Yaparak Göğüs Büyütme Mümkün mü?

elma sirkesi sayesinde göğüsler büyür mü

Peki bu gerçekten mümkün mü? Elma sirkesi memelerin irileşmesini sağlayabilir mi? Cevabımız evet. Mümkün. Ancak bir günde byük mucizeler beklememelisiniz.

Elma Sirkesi Kullanarak ve Masajla Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Göğüs büyütme amacıyla elma sirkesini iki farklı şekilde kullanabilirsiniz; oral yolla ve harici yolla.

Yani elma sirkesini içebilir ya da göğüslerinize düzenli olarak elma sirkesi ile masaj yapabilirsiniz.

Göğüslerinizi doğal yollarla büyütmek için bir takım egzersizlerin desteğini alacak olursanız, elma sirkesinin mucizevi faydalarını tabi ki anca o zaman görebilirsiniz.

Sadece elma sirkesi masajı yaparak ya da içerek memelerinizin bir kaç hafta içerisinde bir kaç beden birden irileşmesini ve dikleşmesini beklemek çok da gerçekçi bir davranış olmayacaktır ancak doğal göğüs büyütme yöntemleri yardımı ile kombine olarak ilerleyecek olursanız, mutlaka düzenli kullanım şartı ile, ufak göğüslerinizin gün geçtikçe irileştiğini ve dirileştiğini gözlemleyeceksiniz.

Elma Sirkesini İçerek Göğüs Büyütme İri Göğüsler:

Her sabah yarım bardak ılık suyun içinde bir miktar elma sirkesi karıştırarak içecek olursanız, bir yandan vücudunuzdaki gereksiz yağlar erirken, diğer yandan metabolizmanız hızlanacak ve göğüslerinizin büyüme hormonları aktive olacaktır.

Her derde devam elma sirkesini içmenin bilinen hiç bir zararı da yoktur.

Elma Sirkesi ile Göğüs Büyütme Kremi Yapımı ve Uygulanışı:

Elma sirkesinin meme bölgenize uygulayabilmek için kremsi bir kıvam elde etmeniz gerekmektedir.

Eğer ziyan etmekten çekinmiyorsanız, doğrudan elma sirkesi ya da elma suyu ile göğüslerinizi yıkayabilir ya da küveti doldurup suyun içine bir kaç bardaklık elma sirkesini ekledikten sonra haftada 2-3 kez küvette 1-2 saat kadar zaman geçirebilirsiniz.

Ama daha az zahmetli ve daha ekonomik bir yol arayanlar için de elma sirkesini hindistan cevizi yağı ile karıştırmalarını tavsiye ediyoruz.

Böylece hem kıvamlı bir krem elde etmiş olacaksınız hem de göğüslerinizi büyütme etkisi ile elma sirkesi devredeyken, hindistan cevizi yağı da göğüs uçlarınızdaki yağ bezesi, pütürlü dokular gibi çirkin görüntülere son verecektir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ