Kategoriler

Gano Excel Nedir? Gano Excel Ürünleri İle Zayıflamak Mümkün mü?

Gano Excel Nedir? Gano Excel Ürünleri İle Zayıflamak Mümkün mü?

“Gano Excel” Zayıflama Ürünleri ni bugüne kadar hiç duymadıysanız öncelikli olarak sizlere tanıtalım. Duymuş olanlar için de Gano Excel ürünleri ve ürün kullanımının faydalarını, var ise zararlarını inceledikten sonra Gano Excel kullanıcı yorumlarına da göz atarak, Türk hanımlarını hızla çembere alarak, etkisi altına alan, zayıflama çaylarından çeşitli kahve ya da çikolatalara kadar zayıflama ürünleri satan Gano Excel firmasına ait ürünlerin güvenilirliğini tartalım, ürünlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığına bakalım.

Gano Excel Nedir? Gano Excelle Zayıflama Ürünleri

Ama öncelikle Gano Excel nedir ne değildir onu öğrenelim

gano excel türkiye

Gano Excel Ürünleri

Gano Excel Türkiye’de de bayiliği ve geniş bir ağı bulunan global boyuttu hizmet veren sağlık ve zayıflama ürünleri satışını, müşteri ağı sistemiyle iş yaptığı pazarlarda dağıtan ve günden güne popülerleşen dev bir şirkettir.

Gano Excel şirketinin, Ganoderma Lucidum mantarını hammaddesi yapıp aynı isimli mucizevi bitkinin özütünü kullanarak ürettiği ve piyasaya sunduğu ürünleri, hem damak zevkine hitap eden tadları, hem üstün etkileri hem de uygun fiyatlı olmanın yanı sıra network ağı sayesinde kullandıkça kazandıran sistemi sayesinde adeta bir çığ gibi büyüyerek Türkiye’de ve dünyada büyük kitlelere ulaşmış, evlerin içine girmiştir.

Kullanıcıların bir kısmı ne yazık ki Gano Excel’in kullanım mantığını kavrayamadıklarından, ürünlerden yeterince verim alamadıkları zaman şirketi suçlama yoluna gitmiş olsalar da, genel manada kalitesini bozmayan ve üstün etki mekanizması sayesinde ağızdan ağıza yayılan Gano Excel şirketi, ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında, girişimlerini gün geçtikçe büyüyen bir ivmeyle, başarı ile icra etmeye devam etmektedir.

gano excel ürünleri

Gano Excel Türkiye

Gano Excel Türkiye, faaliyetlerine bundan 7 yıl önce 2010 yılında başlamış, global merkezlerinin Malezya’da bulunduğu ve dünya çapında 100 adetten fazla farklı ürün çeşidini pazarlıyor olmasına rağmen Türkiye’deki faaliyetlerini, Türk kadınlarının ve ailelelerinin ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda tutarak, ilaç mantığı gütmekten ziyade, keyif alarak zayıflamaya yardımcı olmak amacıyla, ürünlerini şimdilik 18 adet farklı kalemle sınırlı tutmuş ve yıllardır sektördeki varlığını git gide sağlamlaştırarak başarıyla ilerleyen bir firmadır.

Gano Excel Türkiye, kendini zayıflama ürünleri satan bir şirketten ziyade, sağlık ve zindelik ürünleri üreticisi olarak tanımlıyor olsa da, ürünlerin sağlığımız üzerindeki olumlu etkileri, zayıflamaya çok önem veren biz Türk kadınlarının dikkatinden kaçmakta ve yeterince önemsenmemektedir ancak Gano Excel Türkiye, bilhassa bağışıklık sistemi geliştirmede de oldukça başarılı olan ürünlerini alırken zayıflamayı ana amaç görmeseler bile, ürünlerin sırf bu yüzden bile alınabileceğine vurgu yapmaktadır.

Gano Excel şirketi Türkiye merkezi ne kadar pazarlama stratejisi olarak zayıflama etkisi üzerinden gitmese de, Gano Excel kullanıcı yorumları, ürünlerin ciddi şekilde kilo kaybına yol açmasının yanı sıra , sağlıklı şekilde yağ kaybederek, zinde bir görünüme ulaşmalarında yardımcı olduğunu bildiriyorlar.

Gano Excel Zayıflama Ürünleri

Gano Excel Zayıflama ürünleri, geniş bir yelpazede sunulmakta ancak uluslararası boyutta yüz taneden fazla ürün çeşidi olan Gano Excel ürünlerinin sayısı ülkemizde şimdilik on sekiz tane ile sınırlı. Bunun sebebi, Türk pazarındaki profilin kafasını karıştırmamaktan ziyade, Gano Excel şirketinin ürün satarken müşteri memnuniyetini uzun vadede ön planda tutan, amiyane tabiriyle vur kaç yapmak yerine, gerçekten müşterilerinin, kullanıcılarının ve iş ortaklarının faydasına olan ürünleri piyasaya sürerek, yıllar boyunca piyasadaki yerini koruyabilmek elbette.

Demek istediğimiz şu ki; zayıflama hapları gibi, sırf zayıflama amacıyla içilen ilaçlar ya da tadı sebebiyle bir süre ilaç niyetiyle kullanıldıktan sonra bir kenara atılmaya mahkum ve normalde faydası olabilecekken dahi, düzenli kullanılmadığı için fayda sağlanamayan zayıflama ürünlerinin aksine Gano Excel ürünleri, Türk ailelerin kullanım alanlarına ve damak zevklerine uygun olan ürünlerle Türkiye pazarında bulunduğundan, Gano Excel’e ait ürünler, pek çok ailenin mutfağı ve banyosunda günlük kullanımlarda tüketilmek üzere yerini almış durumda. Sırf bu sebepten ötürü, Gano excel şirketi hem ürünlerini uzun vadede satmaya devam edebiliyor hem de kilo vermek amacıyla Ganoderma özütlü bu organik ürünlerden almayı düşünen kişiler, acaba bu da o hiç bir işe yaramayan diyet haplarından bir tanesi, kesin öyledir gibi bir ön yargı ile yaklaşarak ürünleri almaktan vazgeçmek yerine, en kötü ihtimalde misafirlerime ikram edeceğim lezzeti bir kahvem olur diyerek, fiyatları da gayet ulaşılabilir olan Gano excel ürünlerini denemek için bir şans veriyorlar.

Zayıflama ürünlerine ek olarak doğal yollardan yağ yakmanın farklı yöntemlerini arayanlara lahana suyu kürü ile zayıflama yazımıza bakabilirler

Gano Excel Ürün Listesi Türkiye Pazarı:

Gano excel Kahve

En popüler ve en çok satılan ürünleri kahveleri olan Gano Excel firması, Türkiye pazarında çeşitli kahve türlerine yer vermektedir.

 • Gano Cafe 3 in 1

İçinde 20 adet krema aromalı 3ü bir arada kahve tozu barındıran Gano Cafe 3 in 1 ın faydaları saymakla bitmez;

Kırmızı Reishi Mantarı, Palmiye Ağacı yapraklarından elde edilmiş kreması, organik esmer şeker içeriği ile bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra, mide bağırsak hastalıklarına da iyi gelen 3 in 1 en çok satan Gano kahvelerinden biridir.

 

 • GanoCafe Mocha

Reishi Mantarına ek olarak içinde köpüklü kreme ve organik esmer şeker de barındıran Ganocafe Mocha ise adeta her derde deva bir ürün olarak, sinirlilik, moral bozukluğu, mevsimsel depresyonlar, halsizlik, bitkinlik gibi sorunlarda gözle görülür faydalar sağlamaktadır.

 • Gano Cafe Classic 

Sade kahve içmeyi sevenlerin gözdesi ola Gano Cafe Classic kutusundan kare şeklinde 30 adet tek kullanımlık kahve paketi çıkar. Kırmızı reishi mantarının ham maddesi olarak kullandığı Gano Cafe Classic, içim kolaylığının yanı sıra, sağlığa bilhassa diyabet şeker hastalığına faydalı ayrıca depresyona iyi gelici özellikte bir kahvedir.

 • GanoCafe Hazelnut ve Gano Supreno

İçim tadları farklılık gösterirken faydaları benzerlik gösteren, zayıflamaya yardımcı Gano Excel ürünü kahvelerdir.

Gano Excel Sabun

Sivilce tedavisi gibi yüz ve cilt bakımını ilgilendirmenin yanı sıra, yüz ve cilt yaraları, mantar, vitiligo, sedef, egzama hastalıklarının tedavisine yardımcı bu ürün sivilcelere kesin çözüm diyemesek de, tek başına kullanımda bile %90’a varan sivilce iyileşmesi gösterdiği kanıtlanan bir üründür.

Diş Macunu

Gano Fresh adıyla piyasada bulunan Gano Excel markalı diş macunu 150 grmlık tüplerde bulunan, diş minesine faydalı, dişleri beyazlatmaya yardımcı, ağız içi yaraları giderip, dil üstündeki tat alma duyusu hücrelerini yenileme özelliğine sahip şahane bir üründür.

Gano excel Ürünlerinin Faydaları:

 • Zayıflamaya Yardımcıdır
 • Kalp, Kan Dolaşımı, Kemik ve Kas Sistemi Üzerinde Faydaları Mevcuttur
 • Mide bağırsak hastalıkları, ülser, gastrit, kronik kabızlık gibi sorunlara iyi gelir
 • Bağışıklık sistemini ciddi şekilde güçlendirerek, enfeksiyon ve virüslere karşı extra bir koruma kalkanı sağlar
 • Ruh sağlığına oldukça iyi gelip, depresyonu azaltır ya da tamamen yok eder. Seratonin hormonu salgılanmasına katkıda bulunur
 • Kadınlarda libido düşüklüğüne sebep olan hormonel bozuklukları dengeler
 • Akciğer ve Solunum Hastalıklarına Antiemflamatuar özellikleri sayesinde iyi gelir
 • Kolestrol ve Hipertansiyona da iyi gelen Gano Excel ürünlerinin, kansere ve tümörlere karşı da koruyucu olduğu iddia edilmektedir.

Gano Excel Ürünleri Fiyatları

Fiyatlarını distribütör firma ile ya da satış temsilcisi ile iletişime geçerek öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır ama Gano Excel ürünleri, fiyatlarının ulaşılabilir olmasının yanı sıra, sıradan zayıflama hapları ve diğer diyet ürünleri gibi olmadığı ve gündelik kullanılan ürünler sayesinde sağlık ve kilo kaybı vaat ediyor olduğundan, aile bütçesine ek bir yük getirmeyecektir.

Gano excel Zararları

Karaciğer enzimleri üzerinde bir takım bozulmalara yol açması, bazı kullanıcılarda ciddi hasarlar bırakması sebebiyle, Reishi mantarı içerikli ilaçların bir kısmı geçtiğimiz senelerde piyasalardan kaldırmıştır ancak hammaddesi olarak Reishi mantarı kullanan Gano Excel firması ve ürünleri ile bildirilen herhangi bir vaka olmadığı bilinmektedir.

Kullanmadan önce her ihtimale karşı daha derinlemesine araştırma yapabilirsiniz.

Yan Etkileri:

Ciddi bir yan etkisi bildirilmeyen Gano Excel ürünlerinin zayıflama üzerindeki etkisi, bağırsakları çalıştırması prensibine dayandığından, ishal, mide bulantısı, kusma gibi belirtiler ve yan etkiler bazı Gano Excel kullanıcılarında baş gösterebilir ancak bunlar nadir yan etkilerdir.

Gano Excel Ürünleri Çocuklarda Kullanılabilir mi?

Çocuklarınıza kahve içirmek genel manada zararlı olduğundan, Gano Excel markasına ait ya da değil, herhangi bir ürünü  çocuklarınızın üstünde denemenizi tavsiye etmiyoruz.

Sağlık Bakanlığı Onayı Var mı?

Malezya Sağlık Bakanlığı onayı olan ürün, ilaç kategorisinde olmadığından Sağlık Bakanlığı onayına sunulmamış ancak satışı ve dağıtımı yasaklanmadığından yola çıkarak sağlığa ciddi zararları olmadığı varsayımında bulunabileceğimiz bir üründür ancak çeşitli ürünlerin çeşitli kişiler üzerinde, sağlık durumları ve hassiyetlerine bağlı olarak gösterebileceği yan etkiler vardır.

Lütfen Gano Excel ürünü ya da bir başka markaya ait ürünü doktor kontrolü dışında kullanmak niyetindeyseniz, araştırmanızı iyi yapıp emin olunuz.

Gano Excel Zayıflama ürünleri sadece bir kaç kilo fazlası olan kişiler için fayda sağladığını iddia eden ürünlerdir. Eğer obezite sorununuz var ise, obezite cerrahisinin en popüler alternatiflerinden biri olan tüp mide ameliyatı konusuna göz atınız.

Gano Excel ürünleri kullanıcısıysanız yorumlar aracılığıyla deneyimlerinizi bizlere aktararak gano excel ürünleri kullanmak isteyen okuyucularımıza fikir verebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. sermin dedi ki:

  merhabalar ganoexcel ürünlerini 2 yıldır düzenli kullanıyorum.Tabletleri ve kahveleri sayesinde antidepresanları bıraktım toplam 9 kilo verdim daha birçok faydasını gördüm.Ben bir sağlık çalışanıyım kullanırken çok araştırdım bilimsel çalışmaları okudum olumsuz bi çalışma yok herkese tavsiye ederim.

 2. Ramazan dedi ki:

  Ganonun kilo aldıran ürünleri var mı varsa hangileri yardımcı olur musunuz

BİR YORUM YAZ