Kategoriler

Noskar Jel Fiyatı, Noskar Jel Kullananlar

Noskar Jel Fiyatı, Noskar Jel Kullananlar

Noskar Jel fiyatı, Noskar Jel’in ne işe yaradığı ve Noskar Jel kullananların yorumları gibi bir çok önemli başlığı yazımızda bahsettik .  Cilt problemleri mevsim değişimi veya vücuttaki yağlılık oranlarındaki değişiklik nedeniyle çok sık karşılaştığımız problemlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra; güneş yanığı, egzama veya direkt olarak sivilce lekelerinden de şikayetçi olan insanların, her zaman cilt izlerinden kurtulmak için yöntemler aradığı bilinmektedir.

Noskar Jel Nedir? Noskar Jel Kullanıcı Yorumları.

Cildiniz  de oluşan her türlü yara, bere veya izlerin yok edilmesini sağlayan olağanüstü bir jeldir. Her zaman her cilt lekesinde mükemmel sonuçlar oluşturan, sivilce, çukur, yara, iz, ameliyat yarası izi gibi olumsuz görüntüler sağlayan lekelerden ve izlerden de uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

İhtiyaç duyduğunuz en iyi yapıya sahip olması nedeniyle, problemsiz bir fırsata erişmeniz kolaylaşmaktadır. Aynı zaman ameliyat veya derin yaralar kapandıktan sonra kalıcı olabilecek yaralarında giderilmesinde en iyi rolü oynayan Noskar Jel, düzenli kullanım sonucunda eşsiz bir sonuca erişmenizi kolaylaştıracaktır.

 

 

Noskar Jel Fiyatı , Noskar Jel Kullananlar

 

Noskar Jel Nedir ?

Her türlü cilt probleminin geçmesinde etkin rol oynayan Noskar Jel, 100 mg’lık tüplerde satışa sunulmaktadır. Noskar jel sivilce veya sivilce izlerini gidermek için, siyah noktaların temizliğinde ve kalıcı çukur ve kırışıklıkların giderilmesin de en iyi jel olup, her türlü güneş yanığı, ameliyat yarası gibi izlerin tedavisi için etkin kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Noskar jel içerik olarak Allium Cepa, Heparin Sodyum ve Allantion etken maddelerine sahiptir. Bu nedenle cilt üzerinde olağanüstü bir yenileme ve yara iz geçirme etkisine sahip olduğu bilinmektedir. Hem reçeteli biçimde, hem de direkt satın alınabilecek şekilde satışa sunulan Noskar Jel, yaraların giderilmesi için harici olarak cilt yüzeyine sürülmek suretiyle kullanılan bir jeldir.

Noskar Jel Faydaları , Noskar Jel Ne İşe Yarar ?

Her türlü yara izinin hızlıca iyileşmesini, kaynamasını ve yenilenmesini sağlayan bir etkiye sahip olan Noskar Jel, birçok problemin çözümünde kullanılmaktadır. İnsanların sürekli kullanımı sonucunda elde edecekleri faydalar arasında;

– Cilt yüzeyinde farklı nedenlerden meydana gelen yara izlerini geçirmek,
– Herhangi boyuttaki yara izlerini kapatmak,
– Her türlü ameliyat yarasının ve yara sonucu oluşan izlerin kapanması ve iz kalmamasını,
– Her türlü hareket kısıtlılığına neden olacak farklı rahatsızlıkların yok edilmesini,
– Kaslarda meydana gelen travmatik kasılmaların düzeltilmesi,
– Akne ve çukur şeklinde ortaya çıkan yara izlerinin yok edilmesi için kullanılmaktadır.
Bu gibi faydalarla birlikte, her zaman cildinizin yenilenmesini ve beslenmesini de sağlayacaktır.

Noskar Jel Fiyatı

100 mg’lık tüplerde satışa sunulan bu ilaç reçete ile alınmaktadır. Nakit olarak direkt satın almak istediğiniz zamanlarda ise Noskar Jel fiyatı 2022 yılı ; 90,80 TL etiket fiyatına sahip olacaktır.

Noskar Jel Nasıl Kullanılır ?

Taze yaralarda, ameliyatın hemen ardından çıkan yaralarda kullanılması tavsiye edilmez . Noskar Jel kullanırken, etkisi geçmiş ve iz olarak kalmış yaraların ve yara izlerinin üzerinde etkisini tam göstermektedir. Çok fazla kullanım sonucunda farklı etkilere erişebileceğiniz gibi; etken maddesine olan alerjik durumunuz varsa da, kullanmamanız gerekecektir. Hamilelerin kullanımında ortaya çıkan ekstra olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Ancak yinede kullanmadan önce doktorunuza danışmanız iyi olacaktır.
Günlük olarak birkaç kez, geçmesini istediğiniz yaranın üzerinde ince tabaka şeklinde sürerek, silmeyip; iyice emmesini beklemeniz gerekecektir. Günlük en fazla 3 kere kullanmalısınız. Kullanımdan önce yarayı ve etrafını iyice temizlemenizde de fayda olacaktır.

 

Noskar Jel Nedir ?

 

Noskar Jel Hamilelik Ve Emzirmede Kullanımı

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde ki etkisi veya yan etkisi henüz kanıtlanamamış olan Noskar Jeli hekiminize danışmadan asla kullanmayınız.

Çocuklarda kullanımı:

1 yaşından büyük çocuklarda yara ve ameliyat izi gibi durumlarda günde bir veya iki defa Noskar jeli uygulayabilirsiniz.

Noskar jel Prospektüs

Noskar jeli hekiminiz sizlere reçete ettiğinde ve eczaneden satın aldığınızda en doğru bilgiye ulaşmanız için Noskar jel prospektüsünü okumanız gerekmektedir. Sadece Noskar jel değil bütün krem, ilaç v.b ürünleri kullanmadan önce mutlaka prospektüsünü okumanız gerekmektedir.

Noskar Jel Yan Etkileri

Etkili bir jel olması nedeniyle, kullanım sonucunda ortaya çıkabilecek bazı yan etkilere de sahip olan Noskar Jel kullanım sonucunda, şu etkilerle karşılaşırsanız; kesinlikle ilacı kullanmayı keserek doktorunuza danışın. Bunlar;
– Kaşıntı, kızarıklık,
– Damarların cilt yüzeyinden çok rahat görülmesi,
– Çukur şekline yeni oluşan yara izleri,
– Ciltte rengin koyulaşması,
– Cilt derisinin incelmesidir

Noskar Jel Muadili (Eş Değerleri)

CONTRACTUBEX 100 gr Jel ( 120 gr , 50 gr )

-HEPATUBEX 120 gr Jel

 

Noskar Jel Kullanıcı Yorumları

 

Noskar Jel Kullanıcı Yorumları

” -Noskar Jeli tavsiye üzerine aldım ve kullanmaya başladım. Yaklaşık 1 ay kadar kullandığım Noskar jel gerçekten çok başarılı.

-Bir zar şeklindi sivilcelerin etrafına sarıp, sivilcelere iyice nüfuz ettikten sonra yaklaşık 1 ay içerisin de de hiç bir leke iz kalmadan iyileştiriyor.

-Eczaneden alıp kullanmaya başladığım yara izi geçirmeye yarayan jel. Kötü kokuyor soğan ekstraktı nedeniyle. Sürdükten 5-10 dakika sonra kuruyor orada jelatin gibi oluyor. Yalnız çok kaşındırıyor.

-Bu ilaç plastik cerrahinin reçete etmesinden dolayı sigorta tarafından ödeniyor ve 100 gr  yaklaşık 55tl civarındadır .

– Contractubex‘in yerli versiyonu diye aldım. Eczacının ürünün birebir aynısı olduğunu söylemesiyle güvenerek aldım.

-Bu kremi sgk karşılıyormuş ama sadece plastik cerrah reçete edebilirmiş. Çocuğu götür getir ,strese sok, muayene parası reçete parası katkı payı derken daha pahalıya geliyor. Gittim araştırma sonucu ikna olup eczacıdan parası neyse verip aldım.

-Kullanıcı yorumlarına baktım, işini yapabilecek başarılı bir formülü olduğu kanaatindeyim umarım işe yarar. ”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ