Kategoriler

Rihanna’nın Güzelliğinin Sırrı

Rihanna’nın Güzelliğinin Sırrı
 • Güzellik
 • 11/05/2017 00:43 | Son Güncellenme: 06/03/2023 00:58
 • 0
 • 3.418

Rihanna’nın güzelliği, Herkes tarafından bilinen Rihanna oldukça güzel bir bayandır. Güzel vücudunu kıskanmayan kimse de yoktur. Fiziğiyle göze hitap eden şarkıcı bu güzelliğini acaba nasıl korumaktadır? Rihanna’nın ropörtaj da verdiği bilgilerden spor yaparak vücudunuzu koruduğunu dile getirmiştir.

Rihanna, turnelerinde bile spora zaman ayırdığını ve spor hocalarının yanından ayırmadığını söylemiştir. Saat kaç olursa olsun canı spor yapmak istediği zaman spor hocası ile beraber spor yaptığını da dile getirmiştir. Rihanna’nın boyu 1.72 kilosu ise 60’dır. Vücudunu spora borçlu olduğunu defalarca söylemiştir. Spor tercihlerinin arasında koşu bandı ilk sıra da gelmektedir. Ağırlık olarak da kardiyo egzersizlerine yer verirmiş.

Rihanna’nın Vücut Sırrı ve Diyeti

Spor hareketlerini her fırsatta yaptığını dile getirdiğiniz Rihanna, aynı zamanlar da sahne arkalarında bile yaptığını söylemiştir. Vücudunda en beğenilen yeri ise bacakları ve poposudur. Bundan dolayı da spor yaparken bu bölgelere daha çok önem verdiğini dile getirmiştir. Bir bayanın güzel bir kalaya ve daha incecik bacaklara sahip olması gerektiğini düşünmektedir. Bundan kaynaklıdır ki genetik olan kalın bacaklarını da inceltmeye çalışmaktadır.

Kişinin kalçası güzel olduğunda giydiği her şeyin yakışacağını düşünmektedir. Genetik olmasından dolayı siyahı ve melezlerin sahip olduğu kalçalara sahip olduğu için kendini gayet huzurlu hissetmektedir.

Sırrının Hindistan cevizi suyu olduğunu söyleyen Rihanna, yeteri kadar su içmediğinden suyun yerine Hindistan cevizi suyu içtiğini ve vücudunun şekillenmesinde Hindistan cevizi suyunun da en büyük etken olduğunu belirtmiştir.

Diyet programında yemek alışkanlıklarında ufak tefek de olsa değişikliklerin faydalı olduğunu ve her öğünün de başında sebze tükettiğini söylemiştir.

Rihanna’nın Egzersiz Programı

 • Egzersiz programını bir gün arayla yapmaktadır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri egzersizlerini uygulamaktadır.
 • Sıçrama ve yürüyüş gerektiren karın hareketleri.
 • İki bacakta ayrı olmak üzere 15 kez sıçrama hareketi. Sıçrama hareketinde ise sıçrarken bacaklar iki yana açılır ve kollar yukarı da birleştirilir. Daha sonra ise yanı hareketi 15 defa tekrarlanır.
 • Kardiyo hareketlerinde ise 15 defa şınav ve 50 defa oldu yerde koşmaktadır.
 • Sıçrama hareketini ise bilinene göre 60 kez yapmaktadır.
 • Çömelip zıplama hareketi ise 5 kez yapılmaktadır.
 • Kalça sıkılaştırma hareketlerini her bulduğunu fırsatta da yaptığını dile getirmektedir.

 

Rihanna’nın hocalarında Pasternak, Rihanna turnedeyken günde 25 dakika olmak üzere haftada üç gün spor yaptığını dile getirmiştir. Turnede olmadığı dakikalarda egzersiz miktarını arttırıyor ve haftada beş güne egzersizlerini çıkarmaktadır. Günde ise en az 30 dakika kardiyo yapmaktadır.

 

Diğer hocalarından Ary Nunez, şarkıcının spor yapma zamanları ile ilgili şöyle demektedir; ‘’ Hazır olduğu zaman birlikte çalışmaktayız. Yolda bile olsak gecenin 2’si bile olsa. Onunla beraber 7/24 göreve hazır olduğunu söyledi.’’ Hocalarının da her dakika beraber olduğu Rihanna vücudunun çoğunu da onların çalışmalarına borçlu olduğunu dile getirmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ