Kategoriler

Estetik Ameliyatlar Sayesinde Adeta Yeni Baştan Yaratılmış Ünlüler

Estetik Ameliyatlar Sayesinde Adeta Yeni Baştan Yaratılmış Ünlüler

Estetikli ünlüler, Estetik güzelli ünlü isimler. Eski dönemlerde sadece ünlülere ve çok zenginlere hitap eden, sıradan halk için erişilmesi adeta imkansız olan estetik ameliyatların pek çoğu günümüzde konunun uzmanı cerrahlar tarafından, oldukça uygun ve ulaşılabilir fiyatlara gerçekleştiriliyor.

Şayet görünümünüzden memnun değilseniz, siz de yüzünüze ya da vücudunuza uygun bir estetik operasyon geçirmeyi düşünebilir, sonuçlardan oldukça memnun kalabilirsiniz. Estetik ameliyat ya da bir dizi ameliyatlardan geçerek, neredeyse annesi görse tanıyamayacağı kadar değişen ünlülerin fotoğraflarını gördüğünüz de eminiz ki siz de kendiniz için bir takım değişiklikler hayal edeceksiniz.

estetik ameliyat öncesi sonrası

Son yıllarda erkekler arasında da yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan plastik cerrahi operasyonları, yine de hala kadınlar arasında çok popüler. Yaygın olarak bilinen burun estetiği, kulak estetiği, göğüs estetiği, dudak estetiği gibi yüzdeki can alıcı noktalara yapılan operasyonlara ek olarak pek çoğumuzun adını bile duymadığı öyle uygulamalar var ki; yaptıranlarda büyük değişikliklere sebep olurken, karşıdan bakanlar değişikliğin ne olduğunu bile anlayamıyorlar.

Tüm estetik operasyonlarla ilgili genel bir bilgi almak istiyorsanız Estetik Ameliyat Çeşitleri yazımıza mutlaka bir bakın!

Estetik Ameliyatla Muazzam Değişen Ünlüler ve Geçirdikleri Operasyonlar

Listemize önce Yeşilçam yıldızlarından başlayalım. Aralarında öyle ünlüler var ki; çoğumuz estetikli olduğunu bilmiyor dahi olabiliriz. Diğer yandan bazıları da geçirdikleri sayısız plastik cerrahi operasyonları ile tanınıyor.

Barbie Bebek Filiz Akın da Bir Estetik Cerrahi Mucizesi:

1943 doğumlu değerli sinema sanatçımız Filiz Akın, oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de kendinden söz ettirmiş bir ünlü. Filiz Akın, yalnızca burun estetiği yaptırdığını iddia ediyor olsa da fotoğraflarına bakınca burnunun yanı sıra dudaklarında, çenesinde ve bilhassa da yanak bölgesinde ve elmacık kemiği civarında estetik dokunuşlar olduğunu düşünmemek elde değil.

filiz akın adlı sanatçının burun estetiği öncesi sonrası hali

 Pek çok kişi yüzde en fazla fark yaratan estetik operasyonun burun ameliyatı olduğunu düşünür. Aslında %90 oranla doğru olan bu bilgi doğru ancak eksiktir. Daha az bilinen ama oldukça sık uygulanan çene kemiği estetiği ameliyatları sayesinde kişiler tanınmayacak derecede değişmekte ve güzelleşmektedirler.

Ajda Pekkan Bu ise Şu Genç Kadın da Kim?

Ajda Pekkan’ın estetikli olduğunu hem de pek çok sayıda ameliyat geçirdiğini bilmeyen yok ancak sanatçımızı en azından açık yüreklilikle bu bilgiyi paylaştığı için tebrik ettikten sonra, yüzünün hangi bölgelerinde estetik ameliyatlar olduğuna bir bakalım;

ajda pekkan eski hali şimdiki hali

Ajda Pekkan’ın yüzünde ve vücudunda pek çok farklı estetik müdahale bulunuyor;

Pek çok kez burnunu yaptırdı, liposuction adı verilen yağ aldırma işlemini vücudunun bel, kalça, bacak içi ve kol içi gibi bölgelerine uygulattırdı, karın gerdirme, yüz gerdirme ve diz gerdirme ameliyatı oldu.

Dudaklarına yağ enjekte ettirdi, kaş lifting ameliyatı ile kaş çizgisini yukarı kaldırttı, bir dizi göz kapağı kaldırma ve fazla deri aldırma ameliyatlarının yanı sıra sanatçının yaşla birlikte yer çekimin etkisine karşı koyamayan göğüslerini de bir kaç kez kaldırttığı iddialar arasında.

Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray’ın Estetikli Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Şahsen ben ilk öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Digiturk’ün Türk sineması kanalında siyah beyaz bir Türk filmi izlerkeni filmin neredeyse ortasına gelmişken, başrol oyuncusunun aslında Türkan Şoray olduğunu anladım.

Sultanımızın gözlerinin güzelliği ezeliymiş şüphesiz ki ancak burun ameliyatı olmadan önce o güzel gözler yeterince dikkat çekemiyormuş bu da bir gerçek

türkan şoray burun estetiği ve dudak estetiği olmadan öncesi sonrası

 

E tabi tek estetikli yeri burnu değil. Fotoğraftan da net bir şekilde anlaşıldığı üzere, üst dudak kalınlaştırma ve şekillendirme estetiği de yapılmış.

Biraz daha dikkatli bakıldığında sanki çene kemiğinden de bir operasyon geçirmiş gibi durmuyor mu?

 

Deniz Akkaya’yı Annesi Görse Tanıyamazdı!

Eski mankenlerden Deniz Akkaya da estetik ameliyat mucizelerinden bir tanesi. Oldukça çekici olmasının yanı sıra neredeyse kusursuz diyebileceğimiz yüz hatlarına sahip Deniz Hanım piyasaya ilk girdiği zamanlar şu andaki görüntüsünün yanından bile geçemiyormuş.

deniz akkaya estetik öncesi sonrası halleri burun yanak çene estetiği

Peki Deniz Akkaya bu değişimi hangi estetik operasyonlara borçlu?

Burun estetiği, şakak kemikleri, elmacık kemikleri ve çene kemiği estetiği, dudak dolgunlaştırma ve kalınlaştırma estetiği.

Sıradan Bir Kadından Bir Hollywood Yıldızı Havasına Emina Sandal!

Mustafa Sandal’ın güzel eşi Emina Sandal da estetik operasyonların nimetlerinden faydalanmış ünlülerden.

emina sandal estetikli hali estetiksiz hali burun çene dudak estetiği

Emina Sandal olduğu ameliyatlar sayesinde oldukça sıradan görünümlü bir kadından adeta Penelope Cruz gibi çekici bir Hollywood yıldızı havasına bürünmüş.

Burun estetiğinin yanı sıra, göz kapaklarına yaptırdığı müdahale ve yanaklarından yağ aldırması, Sandal’ı çok değiştiren bir unsur olmuş.

Fahriye Evcen Hep Mi Güzelmiş?

Sinemanın parlayan yıldızlarından Fahriye Evcen de estetikli güzellerden ancak Evcen’in estetik ameliyat geçirmeden önce de duru bir güzelliği olduğu tartışılamaz bir gerçeklik

Fahriye Evcen hanımefendinin basına kendi yaptığı açıklamalar da göz önüne alınacak olursa aslında estetik uygulamalar deyince, cerrahi işlemlerin değil de, yüz ve yanak dolgusu, burun dolgusu ile ameliyatsız güzelleşme gibi uygulamaların aklımıza gelmesi gerektiğini söylemeden de geçmeyelim.

Bir türlü Yaşlanmayan Pınar Altuğ:

Kendinden genç bir beyle evli olması mı yoksa estetik operasyonlar mı sebep bilinmez ama her geçen yılın Pınar Altuğ’un güzelliğine güzellik kattığı inkar edilemez bir gerçek.

Pınar Hanım gün geçtikçe adeta gençleşiyor ve güzelleşiyor.

 

Megan Fox:

Hollywood’un en seksi yıldızlarından Megan Fox da, sıradandan mükemmele geçiş yapmış ünlüler arasında

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ