Kategoriler

Soprano ice Buz Lazer Epilasyon Güncel Fiyatları

Soprano ice Buz Lazer Epilasyon Güncel Fiyatları

Yeni nesil lazer epilasyon türlerinden biri olan ve soprano ice adıyla da tanınan buz lazer epilasyon uygulaması güncel fiyat bilgilerine ulaşmak isteyen okuyucularımız için hazırladığımız yazımızda, buz lazer uygulamasının ücretlendirme politikası ve fiyatların neye göre belirlendiği hakkında bilgilere de değiniyor olacağız.

 

soprano ice lazer 2018 güncel fiyat listeleri

 

Ergenliğe girişle birlikte başlayan, menopozla hafifleyen, ancak yine de tamamen bitmeyen “istenmeyen tüyler” sorunu kadınların yaşamının ayrılmazı gibidir. Kullanılan yönteme göre haftada bir ya da 2 haftada 1 şeklinde bitmez tükenmez tüy alma seanslarından sonsuza kadar kurtulmayı garanti eden lazer epilasyon yöntemleri kadınlar ve fazla tüylerden mustarip olan erkekler için bir mucize gibidir. Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmayı vaat eden çok sayıda yöntemin son olarak geldiği nokta buz lazer epilasyondur.

Buz Lazer Epilasyonu Nedir?

Buz lazer epilasyon, yani bir diğer adıyla Soprano Ice yöntemi, uygulamanın yapıldığı bölgeyi soğutarak acısız ve hızlı şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlayan bir epilasyon yöntemidir. Buz epilasyonda soğutma teknoloji kullanılmakta ve lazer epilasyonda bu son sistem bir gelişme günümüzde oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir.

Buz epilasyonun özellikleri nelerdir?

  • Buz epilasyon yöntemini diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi kesinlikle herhangi bir acı ya da ağrı söz konusu olmamasıdır. Kadınların acıya karşı çok duyarlı olduğu bilindiğinden diğer lazer epilasyon yöntemleri pek çok kadını korkutmaktadır. İşte bu bağlamda özellikle acıya karşı daha hassas olan kadınlar ve acıya daha duyarlı olan bacak, koltukaltı, bikini bölgesi ya da sırt gibi bölgeler için buz lazer epilasyon yöntemi çok doğru bir tercihtir.
  • Kadınların acı eşiğinin düşük olabildiğini söyledikten sonra erkeklerin kıllarının çok daha sert ve yoğun olduğunun da altını çizmekte fayda var. Bu sert ve yoğun kılların epilasyonu esnasında çok daha fazla acı hissetmek mümkündür. İşte bu tür durumlarda buz lazer epilasyonun değeri ve konforu bir kez daha anlaşılıyor. Çünkü kıllar ne kadar yoğun ve sert olursa olsun epilasyon yapılan bölgeye soğutma teknolojisi uygulandığı için acı hissedilmez.
  • Buz lazer epilasyonun acıyı ortadan kaldırmasının yanında bir de, klasik epilasyonlara göre daha hızlı ve kısa sürede etkisini gösteriyor olması avantaj sağlamaktadır. Tüm vücudun buz lazer epilasyon ile yaklaşık olarak 40-50 dakikada tamamlanması ve böylece zamandan tasarruf etmek mümkündür. Ayrıca buz lazer epilasyonun her seansının klasik lazer epilasyonlara göre çok daha etkili olmasından dolayı buz epilasyon ile seans sayıları yarı yarıya inmiştir.
  • Buz lazer epilasyonu bir diğer avantajı ise her cilt tipine ve her kıl rengine uygun olması ve aynı başarı oranlarının yakalanabilmesidir. Çünkü klasik lazer epilasyonlarda ince kıllar ve açık renkli olanlar görülememekte, temizlenememektedir. Bununla birlikte cildin bronzlaşmış olması, mevsim yaz olması klasik lazer epilasyonlar için bir sorunken buz lazer epilasyonda böyle bir problem olmamaktadır. Yani buz epilasyon sayesinde bronz ciltlere ya da yaz mevsiminde güvenli ve başarılı şekilde epilasyon uygulanabilir.
  • Buz lazer epilasyonun, ince tüylerde de oldukça başarılı şekilde etki sağlaması; yüz, çene, bıyık gibi bölgelerde kısa sürede kalıcı çözümü mümkün kılmaktadır. Eğer kişide hormonsal bir bozukluk yoksa buz lazer epilasyon yöntemi, tüylerin tetiklenmesine ve yeniden çıkmasına da izin vermez.
  • Buz epilasyon yönteminde atışların tek tek değil de, tıpkı bir ütü yapılması klasik lazer epilasyon yöntemlerine göre çok daha sık atış yapılabilmesine ve herhangi bir alan atlanmadan epilasyonun tamamlanmasına fırsat verir.

Buz lazer epilasyon kaç seans yapılır?

Buz lazer epilasyonda seans sayısı kişiye göre değişmekle beraber genel olarak 4-8 seans arasında.Bu durumda kişinin kıl yapısı, kılın kalınlığı, genetik özellikler ve cilt rengin önemlidir.

Buz lazerin fiyatları da paket fiyatı olarak uygulanacak lazer epilasyon seanslarına göre değişiklik gösterecektir. Seans sayısı çoğaldıkça, fiyat/seans başı ortalaması da düşerek, daha uygun bir ücretlendirme söz konusu olacaktır.

Buz epilasyonun yan etkileri var mı?

Buz lazer epilasyon yönteminin  ciddi ve kalıcı yan etkileri yoktur. Özellikle diğer lazer epilasyon yöntemlerinde koyu renkli kişilerde görülebilen yanık, lekelenme gibi riskler, buz lazer epilasyonda ortaya çıkmaz.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

Buz epilasyon  fiyatları, seans ücretleri ve paket fiyatları her merkezde farklı olmaktadır. Bu bakımdan buz lazer epilasyon fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Buz Lazer Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Soprano ice uygulamasının ücretlendirilmesi, uygulanacak merkezin kalitesi, uygulamacıların tecrübesi ve alınması beklenen sonuçların başarısı ile doğru orantılı olarak yapılmaktadır.

Erişilebilir fiyatlara uygun ödeme koşulları ile alternatif sunan konunun uzmanı merkezlerden bir tanesi olan Marmara Hair’i arayarak buz lazer epilasyon fiyat bilgisini telefonda ya da randevu oluşturarak yüz yüze görüşme sırasında öğrenebilirsiniz.

 

Kaynak: http://www.marmarahair.com/buz-lazer-epilasyon-fiyatlari/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ