Kategoriler

Ece Atmaca Yöntemi ile 40 Kilo Nasıl Gider?

Ece Atmaca Yöntemi ile 40 Kilo Nasıl Gider?
  • Diyet / Zayıflama
  • 05/12/2018 21:59 | Son Güncellenme: 28/02/2023 23:08
  • 0
  • 2.180

Sadece 10 ayda 40 kilo vermek kulağınıza inanılmaz mı geliyor? Öyleyse edebiyat öğretmeni Ece Atmaca’nın, kendi beklentilerine ve beslenme tarzına uygun olarak diyetisyeni ile birlikte şekillendirdiği diyeti sayesinde “Ece Atmaca yöntemi ile 40 kilo nasıl verilir?” konusunun detaylarına bir göz atın..

atmaca 40 kilo nasıl gider yöntemi

10 Ayda 40 Kilo Nasıl Verilir?

Ece Atmaca, evli, çocuklu, 30’lu yaşlarının başında bir edebiyat öğretmeni ve daha yakın zamana kadar obezite ile başı ciddi şekilde dertte olan bir kadın.. Ancak makus kaderine yenilmek yerine, bir gün aldığı karar sonunda başladığı diyet programı sayesinde, Atmaca sadece 10 ayda, herhangi bir zayıflama çayı veya ilacı içmeden, tüp mide ameliyatı v.b. obezite cerrahisi alternatiflerini de düşünmeyerek, azminin de yardımı ile tamı tamına 40 kilo verdi..

Popüler sosyal medya mecralarından en önemlisi olarak kabul edilen instagram hesabında ise Atmaca’nın 40 kilo nasıl gider adlı hesabını takip eden iki yüz bine yakın profil var ve Atmaca’nın takipçileri de her geçen gün artıyor. 10 ayda 40 kilo nasıl gider ile ilgili tüm uyguladığı yöntemleri adım adım, en ince detayına kadar videolar yayınlayarak ayrıntılı bir biçimde takipçilerine anlatan Ece, kilo vermek isteyen Instagram kullanıcıları arasında adeta bir fenomen ve verdiği 40 kilodan sonra, hem daha sağlıklı hem de çok daha güzel görünen Atmaca, artık bir yaşam koçu.

Ece Atmaca’nın 40 kilo nasıl gider adlı insta sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz

Instagram fenomeni, sadece internette varlık göstermedi tabi ki. Bu üstün başarısı ve azmi pek çok diyet ve sağlıklı beslenme, spor ve vücut geliştirme güzelleştirme dergilerine, gazetelerine ve yayınlara da konu oldu. Ayrıca TV’de de ilgili programlara katılan Ece Atmaca, 40 kiloyu 9-10 ay kadar kısa bir sürede, güçsüzleşmeden, sarkmadan, ameliyatsız, ilaçsız nasıl verdiğini her katıldığı programda dile getirdi;

Ece Atmaca’nın 40 Kilo Nasıl Giderde Paylaştığı Yöntem Ne?

Ece Atmaca; her bünyenin ve vücudun farklı ihtiyaçları ve kilo vermek için farklı beslenme gereksinimleri olduğu için diyet listesini hiç bir zaman açık açık paylaşmıyor ancak ekmek gibi basit karbonhidratları ve kurubaklagilleri hayatından tamamen çıkardığını, zayıflamaya destek olarak sadece Chia tohumu ve yoğurt yediğini ancak genel olarak da süt ve süt ürünleri ağırlıklı beslendiğini dile getiriyor.

40 kiloyu bu kadar çabuk vermesindeki en önemli bir diğer etkenin de akşam saat 19.00-19.30 sonrası bir şey yememesi olduğunu ve yemek yeme alışkanlığının hayatında yarattığı boşluğu düzenli spor ile doldurduğunu da belirtiyor ancak burada dikkat çektiği konu, diyete başlaması ile spora başlamasının aynı zamana denk gelmiyor olması.

Anne olduktan sonra obezitenin ne denli kendisini üzdüğünü, çocuğuna yeterli gelememekten muzdarip olduğunu anlatan Atmaca, fazla 40 kilosunu vermek için çocukluğundan, genç kızlığından beri defalarca girişim yaptığını ancak hepsinin fazlasıyla kilo geri alarak başarısızlıkla sonuçlanan diyetler olduğunu söylüyor. Bir de şunu farketmiş ki; spor yapma fikri bile Ece’ye adeta işkence gibi geliyormuş ancak diyetisyenin de tavsiyesi ile, 40 kilo nasıl gider yolculuğuna başlarken, kendisini strese sokacak spor ritüelini hayatına hemen sokmamış. Kilo vermek ya da sıkılaşmak için birinci günden itibaren spor yapmak yerine, önce hızlı bir şekilde kaybettiği kiloları görüp, kendine aynada bakmanın verdiği motivasyonun da yardımıyla spora bir oyalanma aktivitesi olarak bir süre sonra başlamış ve Instagram’daki takipçilerinin de destek olması ve onu sürekli izleyen binlerce göz sayesinde diyetine ve spor alışkanlıklarına daha sıkı sıkı sarılarak, daha 1. senesi dolmadan tam 40 kilo vererek ideal kilosuna kavuşmuş, takdire şayan bir başarı gösteren bir kadın o!

Kendisini tebrik ediyor ve ideal kilosunu korumasını temenni ediyoruz. Fazla kiloları olan hanımlara da Atmaca’nın 40 kilo nasıl gider hesabını takip etmelerini ve ondan feyz almalarını tavsiye ediyoruz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ