Ameliyatsız Burun Estetiği Burun Dolgusu Güncel Fiyatları

Ameliyatsız Burun Estetiği Burun Dolgusu Güncel Fiyatları

 

Ameliyatsız burun estetiği çözümü olarak gün geçtikçe popülerleşen burun dolgusu uygulaması, cerrahi işleme göre daha basit olmasının yanı sıra burun dolgusu fiyatları her kesimden ve ekonomik düzeyden kadın ve erkeklerin erişebileceği miktarlarda ücretlendirilmesi sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Ortalaması 15200-30 000 TL civarında olan ücretlendirmelerin detaylarına geçmeden önce..

 

Burun dolgusunun ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorsanız, fiyat araştırması yapmadan önce ihtiyacınız olan estetik müdahalenin bu olduğundan emin olmak için konuyla ilgili detaylı bilgiye burun dolgusu yazımızdan ulaşınız. Ücretlendirmeleri pek de yüksek olmayan bu işlem, pek çok hekim tarafından ödeme kolaylıkları ile de sunulduğu için, maddi olarak erişmeniz çok da zor olmayacaktır.

 

Burun estetiği ameliyatlarının yüksek maliyetleri ve ağrılı sancılı iyileşme döneminin zahmetlerine katlanmak istemediği için alternatif olarak uygun maliyetli ve pratik uygulamalı bir işlem olan burun dolgusunu tercih edenler, bu yıl da işlemi yaptırabilecekleri güvenilir bir hekim ya da sağlık merkezinde dolgu fiyatlarının ne civarlarda seyrettiği ile ilgili araştırma içerisine girdiler.

 

burun dolgusu fiyatları

Güncel Burun Dolgusu Fiyatları 2020

Ameliyatsız burun estetiği çözümü burun dolgusu fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik göstermekle birlikte  ortalama olarak 1200 TL’den başlayan tek seans dolgu fiyatları, 2000 TL’ye kadar uzanan ücret tarifeleri ile uygulanıyor.

Ancak dolgu işlemini nerede yaptıracağınıza karar verirken, en ucuz olan fiyatları tercih etmek yerine, fiyat-kalite performansı değerlendirmesi yaparak, en uygun maliyetle en başarılı sonuçları elde ederek, hayalinizdeki buruna sizi kavuşturan bir plastik cerrah ile anlaşma sağlamanızı öneriyoruz.

Burun Dolgusu Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Burun dolgusu ücretlendirmeleri;

  • Uygulamayı yapacak hekimin tecrübesi
  • Uygulama yapılacak merkezin kalitesi
  • Uygulama yapılacak bölgeni genişliği
  • Uygulama sırasında kullanılacak dolgu malzemesinin kalitesi

faktörleri ile doğrudan orantılı olarak 5200 TL civarlarından başlıyor ve ortalama 5200 TL ila 10000 TLlik maliyetlere kadar çıkıyor. Daha detaylı, ince bir işlem gerektiren ve uygulama bölgesi geniş olan burunlar için fiyatlar zaman zaman 10500 hatta 15500 TL’ye kadar çıkabiliyor ancak bu kadar yüksek maliyetler sık olarak karşımıza çıkmıyor.

Burun Dolgusu Maliyetlerini Yükselten İşlemler

Burnunuzdaki çöküntülü kısımların çok fazla olması, burun çevresi ve üstüne uygulanacak enjeksiyonlu dolgu işleminde fazlaca malzeme kullanılmasının gerekmesi ya da burun dolgusuna ek olarak yapılacak burun ucu botoxu ve benzeri dermal müdahaleler, fiyatları adım adım yükselten işlemlerdir ancak diğer yandan bahsi geçen her bir müdahaleyi ayrı ayrı seanslarda yaptırmak yerine, kombine olarak tek seferde yaptırmak da hekimin iş gücünden ve vakitten tasarruf etmesini sağlayacağı için maliyetleri düşürecektir.

Burun Dolgusu Sürekli Tekrarlanacağı İçin Totalde Klasik Cerrahi Yönteminden Daha Pahalıya Gelmiyor Mu?

Yüzeysel bir hesaplama yapıldığında, en az 7-8 yıl , ortalama olarak da 12-13 yıllık bir dönem için yapılan maliyet hesabı doğru. Klasik cerrahi yöntemlerle yapılan bir burun estetiği ameliyatının fiyatı hekimden hekime ve hastaneden hastaneye değişiklik gösterdiğini hesap ederek bir ortalama fiyat çıkaracak olursak, 8000-10000 TL’ye mal olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kalıcılığını 18 ay civarnda yitirmeye başlayan basit bir burun dolgu için de ortalama 900-1100 TL arası ödeme yapacak olsanız, 1.5 senede bir ücret ödeyeceğiniz için, ameliyata ödediğiniz parayı ameliyatsız burun estetiği için neredeyse 12-13 senede ödemiş olacaksınız.

Üstelik hiç bir ameliyatın ücretini 1 senede ya da 1.5 senede bir ödeme yaparak 10 yıl ve üstü bir süreçte tamamlayamazsınız.

Üstelik kredi kartına taksitli olarak ödeme olanağı sunan merkezlerde,düşük maliyetleri ve fiyatlandırma politikası sayesinde kolayca ödeme yapılabilen burun dolgusu işlemini aylık küçük miktarlarda paralar ödeyerek yaptırabilirsiniz.

Dolgu Malzemesi Fiyatları Nelerdir?

Dolgu malzemesi işlemi sürekli olarak farklı kişilere uygulayan hekim tarafından toplu olarak alınacağı için muhtemelen doktorun anlaşmalı tedarikçilerinde çok daha uygun fiyata gelecektir. Dolayısıyla burun dolgusu için dolgu malzemesi ücretlerinin araştırmasına girip, kendiniz tedarik ettiğinizde daha karlıya geleceğini düşünmek yanlış bir mantık yürütmek olacaktır.

En Ucuz Burun Dolgusu Fiyatı

Burun dolgusu uygulamasını 700-800 TL civarında fiyatlara yapan estetik ve güzellik merkezleri de bulunmakta elbette ancak işlem sonucundan gerçek manada memnun kalabilmek ve işleme bağlı komplikasyonlardan kaçınabilmek adına, güzellik merkezlerindeki estetisyenler yerine, uzman bir plastik cerrahi hekimi tarafından yapılması şiddetle tavsiye edilen ameliyatsız burun estetiğinin fiyatı, işin içine doktor müdahalesi girdiğinde, en uygun fiyatlı yerde bile bu derece düşük maliyetli olmayacaktır.

Sağlığınızı ve güzelliğinizi emin ellere bırakmak için en ucuz fiyatları değil, fiyat kalite oranında en makul merkezleri ve hekimleri seçmelisiniz.

Bu yazılara da bakın:

Başarısız Burun Estetiği Nasıl Anlaşılır?

Burun dolgusu nasıl yapılır hakkında bilgi almak için argüman makalemiz https://guzelliksirlarim.org/burun-dolgusu-nedir-nasil-yapilir/

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ