Kategoriler

Cinsel Organda Et Beni Tedavisi Genital Organda Et Beni

Cinsel Organda Et Beni Tedavisi Genital Organda Et Beni
  • Cilt Bakımı
  • 11/02/2023 09:54 | Son Güncellenme: 28/02/2023 22:35
  • 0
  • 260

Genital et benleri kasık, anüs veya vajinadan çıkan etli büyümelerdir. Bunlar, kırışmış veya pürüzsüz dokular ve koyu veya hafif tonlar gibi çeşitli şekil ve renklere sahiptir.

Bir yoğun alana bir veya daha fazla et beni de olabilir. Bununla birlikte, genital et benleri, sağlığınıza iyi huylu ve zararsızdır. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar bu büyümelerle de ilişkili değildir.
Hassas bölgeler için doğal et beni ürününü deneyin.

 

Genital Benlerin Farklı Türleri Nelerdir?

Et benleri erkeklerde, genellikle skrotum, penis mili veya penis başının çevresinde oluşur. Ben penis başında bulunmadığında, genellikle iç çamaşırı kaygısı veya cinsel ilişkiden rahatsız olmadıkça yok sayılırlar. Penis başındaki benler, cinsel ilişki sırasında veya temel işeme sırasında sıklıkla rahatsızlık verici olur. Ameliyat sırasında et doğru bir şekilde çıkartılmamış olsaydı, bazen belirsiz ve rahatsız edici, genellikle sünnet hattından büyürler.

 

Vajinal et benleri labia boyunca oluşur ve büyüme, iç çamaşırı veya diğer materyaller tarafından  aşınmadığı sürece genellikle kadın tarafından fark edilmemektedir. Benlere kan akışı nedeniyle, bir kadının menstrüel döngüsü iltihabı benlenmeye katkıda bulunur. Aksi takdirde iyi huylu olmayan benler çevrimin aktif olmadığı zamanlarda gizlidir.

 

Anal et benleri, anal burun boyunca veya anüs ile dış et arasındaki buluşma noktası boyunca oluşur. Zararlı olmamasına rağmen, bu et benleri, anal fissürler veya hemoroitler gibi sindirim sisteminde bir soruna işaret etmektedir. Benler etrafında ve anüsün içindeki hasara yan etkisi olarak patlar. Özellikle çatlaklar, anal et benlerine neden olabilir, çünkü vücut iç gözyaşı iyileşmeye çalışılıyor. Aşırı et büyümesi, anal eşiğinden çıkıntı yapan bir veya daha fazla benle sonuçlanır. İlave bir hususta, dışkılardan bulaşmayı önlemek için anal bölgede benleri temiz tutmalısınız.

 

Genital Et Benleri Neden Olur?

Anal deri benleri oluşturan altta yatan bir anüs veya rektal meselenin yanı sıra, çoğu et beninin belirli nedenleri yoktur. Yaşlanma ve aşırı hücre büyümeleri, yalnızca genital bölgeniz boyunca et benleri oluşturmak üzere birleşir.

 

Genital Et Benleri İçin Neler Yapılmalı?

Birçok genital et beni, çoğu sigorta poliçesinde kaldırmak için tıbbi açıdan gerekli değildir. Genital et benlerinin herhangi birinin daha büyük bir sorunun parçası olup olmadığını görmek için doktorunuzu ziyaret edin.

Örneğin, genital bölgede sürtünme hareketi benlerin şişmesine ve tahriş olmasına neden olabilir. Sürtünme gücü yeteri kadar yüksekse kanaması bile olabilir. Özellikle de anal et benleri için herhangi bir sindirim sorunuyla birlikte doktorunuzla olan herhangi bir sağlık sorunu üzerine gidin.

 

Et benleri için yapılan muamele, vücuttaki büyümeleri fiziksel olarak kesmek için eksizyonu gerektirir. Doktorlar küçük bir ben gruplaması için lokal anestezi uygularlar, ancak geniş benler genel anestezi ile çıkarılmalıdır. En iyi görünüşü sağlamak için, birçok insan vücuttaki benleri etkili bir şekilde cauterize eden lazer ameliyatı seçerler. Sıvı azot kullanan kriyoterapi, denenmiş ve gerçek bir tedavi seçeneğidir. Daha az invaziv olan et benlerini çıkarmak için mevcut doğal alternatif tedaviler vardır.

Kırmızı Ben Tedavisi Lazerle Ben Tedavisi Nasıl Yapılır? Yazılarımıza da baktınz mı?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ