Kategoriler

Munderm Jel, Munderm Jel Lekeleri Geçirir mi?

Munderm Jel, Munderm Jel Lekeleri Geçirir mi?

Cilt lekeleri için Munderm Jel,  Munderm Jel cilt Lekelerini Geçirir mi? Munderm Jel Lekeleri Geçirir mi?Munderm Jel  krem sivilce sorunu yaşayanların hekimler tarafından reçete edilmesi sonucu kullanılmaktadır. Sivilce günümüz de bir çok kişinin problemidir. Elbette cildimiz de sivilce oluşmasının bir çok nedeni var. Tükettiğimiz besinler, cilt üzerinde kullanılan kimyasal maddeler , kremler , hava kirliliği vs. bir çok daha neden sayılabilir. Sivilceler gelip geçici olabilir fakat eğer sıktıysanız ve ya kaşıdıysanız yara izi gibi kalıcı bir iz bırakabilir.

Munderm Jel Lekeleri Geçirir mi ?

Sivilce konusunda oldukça çok okunan ve tıklanan yazılarımızı sizler paylaşacağız . Bu konuda size fikir verebilecek ve ışık olabilecek bir çok krem , sabun , doğal yöntemler ve kürler hakkında bilgi var. Dikkatinizi çeken yazının başlığına tıklayarak diğer makalelerimize ulaşabilirsiniz. Yazılarımızın altında deneyen ve fikri olan yorumları da bulabilirsiniz. Siz de yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. Bu  konuda daha fazla yazımız mevcuttur.

Dilerseniz Sitemizin”  https://guzelliksirlarim.org/category/cilt-sorunlari/ ” kategorisine bakabilirsiniz.

Munderm Jel Ne İşe Yarar ?

  1. İçi irinle dolu olan kabarcıkları (püstül) tedavi eder.
  2. Papüllerin ciltte ufak kenarları iyice muhakkak kabartılar rehabilitasyonunda kullanılır.
  3. Sivilce izlerinin rehabilitasyonunda kullanılır.
  4. İrinli kırmızı sivilcelerin kurutulmasında kullanılır.
  5. Deri altında oluşan yağ ile kir birleşimi siyah nokta tedavisinde kullanılır.
  6. Bakteriler cilt üzerinde artmasını yasaklayarak cilt meselelerini önüne geçer.
  7. Bedende cerahat yaradılışı yapan kimyevilerin tesirini en aza indirir.
  8. Hafif ve orta şiddetli olan sivilceleri kurutur ve tamamlar.
  9. Cilt yüzeyindeki iltihaplı iltihapsız cilt meseleleri iyileştirir.

Munderm Krem Nasıl Kullanılır ?

Munderm Jel  kremden iyi bir sonuç almanız için ilacı 6-8 hafta düzenli şekilde kullanmanız gerekir.  Cildinizde ki problemli bölgeyi güzelce temizleyin. İnce bir tabaka olacak şekilde hafif masaj yaparak sorunlu bölgeye genişçe sürülmelidir. . İlacın emilmesini bekleyin. Jeli sürdükten sonra su ile temas etmemesine kesinlikle özen gösterin. Gün içerisinde 2 kere sürebilirsiniz. Jeli sürdükten sonra kesinlikle ellerinizi bol suyla yıkayın.

Jeli sürdükten kısa bir süre sonra kızarma ya da tahriş ile karşı karşıya kalırsanız, nemlendirici uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 defadan fazla uygulama yapmayınız.

Munderm Krem

Munderm Krem Fiyat

2022 yılında ilaç sektöründe ki yapılan zamlardan sonra her ilaç payına düşen zamı aldı ve fiyat artışları yaşandı . Reçeteli ve ya reçetesiz olarak eczanelerden temin edebilirsiniz. Munderm jel krem 2022 fiyatı 37, 40 TL ‘dir. 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ